Вражаючі здобутки Каспрука за два тижні: зупинка ремонту доріг та пересунутий стіл

07.05.2019

Каспрук и карандашМинуло рівно два тижні з того часу, як суд поновив на посаді відправленого у відставку за бездіяльність мера Олексія Каспрука. За 9 місяців своєї, так би мовити, «відпустки» Олексій Павлович, звісно, не забував критикувати нову владу за те, що наступники все роблять «неправильно». Тож коли 23 квітня Каспрук тріумфально повернувся до Ратуші, його палкі прихильники переконували, що міський голова «наведе порядок».

Однак пересічні чернівчани чудово розуміли, що Олексій Павлович буде займатися самопіаром, вдовольняти свої особисті потреби, створювати конфліктні ситуації та байдикувати за бюджетний кошт. Зрештою, робити все те, за що його в липні минулого року міські депутати більшістю голосів усунули з посади. І за два тижні перебування в Ратуші Каспрук сповна виправдав очікування чернівчан.

Міський голова не встиг переступити поріг свого кабінету, як уже заявив про перше і «доленосне» для чернівчан рішення – пересунути робочий стіл, бо він, виявляється, стояв «не по фен-шую». Потім заходився шукати старовинний годинник, який виявився звичайним китайським ширвжитком. Коли Олексію Павловичу повернули годинник, мер дав вказівку знайти кабінети для своїх колишніх радників Ірини Карімової та Володимира Пулинця. Байдуже, що вони офіційно не працюють у міській раді!

За два тижні Каспрук оббігав студії лояльних телеканалів, провів дві прес-конференції та за допомогою кишенькових активістів зірвав сесію Чернівецької міської ради. Про городян Олексій Павлович також не забував. Спочатку зупинилися всі ремонтні роботи на дорогах міста. Згодом мер заборонив відновлювати повноцінний рух громадського транспорту на проспекті Незалежності та за вказівкою однопартійця Максима Бурбака відмовився приймати продукти з державного резерву для малозабезпечених чернівчан.

Погодьтеся: здобутки Олексія Каспрука за два тижні дійсно «вражають». Страшно уявити, що нас чекає в подальшому.

Захар Подкидишев — спеціально для «Буковинського центру»

Коментарі
 • Бюрократ запліснявилий.
  Пора би прогнати його. Але він не дасться, зубами тримається за мерське крісло.

 • Гнати треба його на наступних виборах. Нема з нього ніякого толку в господарстві Чернівців. Пригрівся, лицемір.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як вигадують кримінальні справи

  Останні новини