Петришин наніс Бурбаку ганебну поразку

26.04.2019

петришин_романВчора у Чернівецькому національному університеті відбулися вибори ректора, на яких у першому турі переміг проректор Роман Петришин.

Здавалося би, що вибори ректора ЧНУ мали б цікавити виключно наукове та освітянське середовище. Але ця виборча кампанія вийшла далеко за стіни університету і за її перебігом спостерігали чимало небайдужих чернівчан. Причиною цього стало відверте і неприховане втручання у виборчий процес партії «Народний фронт», яка підтримувала основного конкурента Романа Петришина Олега Ангельського.

Директор Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук, доктор наук і професор Олег Ангельський, без сумніву, знана та шанована у наукових колах людина як в Україні, так і за її межами. І, безперечно, балотуючись на посаду ректора, він мав щирі наміри розвивати наш університет. Але науковці досить часто бувають наївними людьми і цим інколи користуються брудні політикани.

У нашому випадку ситуацією вирішив скористатися один з лідерів «Народного фронту», нардеп Максим Бурбак.

Останнім часом Максим Юрійович зазнав чимало політичних поразок на теренах рідної Чернівецької області і йому, як то кажуть, була життєво необхідна маленька переможна війна. Тож він був переконаний, що без проблем зможе поставити ЧНУ під контроль «Народного фронту».

Для цього спершу добровільно-примусово відправили у відставку багаторічного ректора Степана Мельничука, а Міносвіти, яке очолює представниця «Народного фронту» Лілія Гриневич, призначило в.о. ректора саме Ангельського. Це давало змогу за декілька місяців акумулювати адмінресурс  і провести вибори так як треба. До того ж не варто забувати, що практично вся верхівка «Народного фронту» на чолі Арсенієм Яценюком є випускниками ЧНУ, регулярно його відвідують і мають тут серйозні зв’язки.

БурбакАле, як кажуть в народі, щось пішло не так і вибори вже у першому турі виграв Петришин. І всі чудово розуміють, що саме підтримка «Народного фронту» не дала жодного шансу Ангельському хоча б перевести протистояння з першим проректором у другий тур.

Поважні викладачі та студентська молодь своїм голосуванням вкотре продемонстрували абсолютне несприйняття «Народного фронту» мешканцями Буковини. А Максим Бурбак замість переможної війни отримав ганебну поразку.

Напередодні парламентських виборів черговий провал «Народного фронту» в області, яку вони вважають своєю вотчиною, це навіть не тривожний дзвіночок. Це підтвердження того факту, що клан Яценюка-Бурбака вже давно перетворився на політичних банкрутів, якщо не в стані виграти навіть вибори ректора.

Захар Подкидишев

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини