Коли розпочнуть ремонт на вулиці Хотинській?

24.04.2019

Василь ПроданСекретар Чернівецької міської ради Василь Продан у прямому ефірі на радіо “Буковинська хвиля” розповів про те, коли у Чернівцях розпочнеться капітальний ремонт вулиці Хотинської.

Посадовець зазначив, що у бюджеті Чернівців немає таких великих ресурсів, аби самотужки відремонтувати Хотинську, тож у Ратуші звертатимуться до Уряду з проханням виділити кошти на капітальний ремонт вулиці.

“Щоб зробити 4 кілометри вулиці Хотинської, у нас в бюджеті немає таких ресурсів. Чому ми звертаємося до Уряду? Тому що це об’їзна дорога, там рухається великогабаритний транспорт. Це транзитна дорога, не чернівецька, відповідно держава також має долучитися до того, щоб допомогти нам відремонтувати вулицю Хотинську. Якщо цей Уряд нам допоможе – чудово. Якщо прийде інший Уряд, будемо звертатися і до іншого Уряду”, – резюмував Василь Продан.

Натомість Олексій Каспрук, який рішенням суду був поновлений на посаді міського голови, сьогодні на прес-конференції не надав  відповіді чи буде він звертатись до своїх колег по “Народному фронту” нардепів Федорука та Бурбака за допомогою у фінансуванні ремонту вулиці Хотинської.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

10 мільйонів за культурні руїни

Останні новини