Рятуючись від конфіскації майна Каспрук переписав квартиру на дружину

10.04.2019

каспрукКаспрук живе в квартирі дружини, немає авто і живе на допомогу по безробіттю. Орієнтовно такі заголовки вийшли в Чернівецьких ЗМІ після оприлюднення екс-мером своєї декларації.

Але ж в усіх інтерв’ю раніше Каспрук розповідав, що живе в квартирі батьків, яка дісталась йому у спадок. Тож ми спробували з’ясувати де насправді живе колишній міський голова.

Насправді мова йде про одну і ту саму квартиру, яка дісталась екс-меру у спадок в 2009-му році. Просто екс-мер несподівано у 2012 році подарував її дружині.

Але найцікавіше у цій історії, чому Каспрук вирішив зробити такий дорогий подарунок своїй другій половинці. Екс-мер, а в далекому 2012-му році екс-керівник комунального підприємства «Містобуд», боявся, що квартиру можуть конфіскувати у рамках розслідування кримінальної справи про його діяльність на посаді керівника «Містобуду».

В 2011-му,  рятуючи комунальне підприємство, Каспрука звільнили з посади начальника, оскільки накерував він фактично до банкрутства. Більше того, перевірки фінінспекції виявили численні фінансові порушення в «Містобуді». Ці дані лягли в основу кримінальної справи, яка була порушена правоохоронцями в 2012-му році.

Каспруку світив реальний тюремний термін, а окрім того, стаття, за якою відкрили кримінальне провадження, передбачала конфіскацію майна. Саме тоді, рятуючи від можливої конфіскації квартиру, яку його батько отримав за багаторічну працю на благо Чернівців, він переписав її на дружину.

У вересні 2012 року він офіційно подарував квартиру дружині. Тоді він очолював фракцію «Фронт змін» у міськраді, тож договір дарування нашвидкоруч оформила ще один член «яценюківської» команди в міськраді скандальновідома Наталія Козлова.

Після того як Каспрук став міським головою, тримати образ бідного мера стало вигідно, тож назад вже нічого  не переписували і квартира батьків і досі записана на дружину знятого за бездіяльність екс-мера. Тим більше, невідомо чим зараз закінчиться перевірка НАБУ по отриманню ним хабара у вигляді елітного пентхаусу в новобудові. Адже може так статись, що у формальній власності Каспрука не залишиться жодної нерухомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Затягнути пояси і ходити пішки

Останні новини