Через некомпетентність в.о. ректора ЧНУ втратив майже 4 мільйони бюджетних коштів, – політолог

03.04.2019

ангельськийВиборча кампанія ректора Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича виходять на фінішну пряму. Вона, правда, ще навіть не почалась de iure, але чітко зрозуміло, що один з кандидатів починає жорстко «фінішувати».

Я говорю про професора Олега Ангельського, якого в незаконний спосіб проштовхує на посаду ректора народний депутат Максим Бурбак та «смотряща» за бухгалтерією Сільва Марут. За невеликий час керування університетом Олег В’ячеславович уже «нарубав дров», демонструюючи очевидну некомпетентність у господарських та управлінських справах.

2 квітня відбулося засідання ректорату ЧНУ. Серед інших питань було озвучено те, що Чернівецький університет наприкінці березня повернув у Міністерство освіти і, відповідно, «профукав» 3,8 млн. грн. бюджетних коштів. Варто нагадати, що Олег Ангельський бив себе в груди і публічно заявляв про плюс 5 млн. грн., заощадження яких виявилось неправдою. А правдою є мінус 3,8 млн., які університет втратив через безгосподарність та некомпетентність в.о. ректора, ставленика Максима Бурбака.

Голова профкому ЧНУ, доктор юридичних наук Микола Боднарук прямо звинуватив в.о. ректора в бездіяльності щодо збереження цих коштів для університету. Для цього потрібно було (як це неодноразово робив попередній ректор Степан Мельничук) поїхати у Міністерство освіти і науки України та з фінансовими службами установи узгодити переведення коштів з однієї статті витрат на іншу. Зробити те, що мав би зробити будь-який адекватний керівник. Проте Олег В’ячеславович цього не зробив.

Микола Боднарук також заявив, що час було втрачено через те, що Олег Ангельський замість того, щоби виконувати обов’язки ректора, проводив агітацію викладачів на факультетах, кликав співробітників на зустрічі і замість справ університету вирішував особисті питання майбутніх виборів…

На пустому місці «господарник» Ангельський втратив бюджетні гроші. І це — реальне «неангельське» обличчя політичного призначення, яке хоче виграти вибори за рахунок адмінресурсу, «договорнякам» з бухгалтерською мафією та зв’язкам з політичними «лузерами» «Народного фронту», якого через 3 місяці і близько не буде у владі.

Але я впевнений — цього не станеться! Олег Ангельський на чесних виборах не займе і третє місце та повернеться до наукової роботи. Ректорська посада — не його рівень. Він слабкий управлінець і кожен його день на посаді Чернівецький університет лише втрачає.

Михайло Шморгун — спеціально для «Буковинського центру»

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Мерові не вистачає на комуналку

Останні новини