У Чернівцях звільнили лікаря «швидкої», який п’яним приїхав на виклик до дитини

20.03.2019

швидкаЛікаря швидкої медичної допомоги, який минулої п’ятниці приїхав на виклик до дитини нетверезий, звільнили.

Медик сам написав заяву на звільнення. Про це ТРК «Буковина» повідомив директор Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв.

Сьогодні засідала медична рада та спеціально створена комісія, яка вивчала цей випадок. За словами Володимира Єленєва, члени комісії у висновках рекомендували оголосити йому догану та звільнити.

«У нас було достатньо матеріалу для того, щоб звільнити його за статтею. Ми його викликали і сказали, що комісія прийняла рішення звільнити його, тому що він надавав допомогу не згідно зі стандартами і перебував у стані алкогольного сп’яніння. Після цього він сказав, що пише заяву сам», – каже Володимир Єленєв.

Володимир Єленєв каже, заяву вже підписав. Відсьогодні лікар більше не працює у центрі екстреної допомоги та медицини катастроф.

Нагадаємо, минулої п’ятниці лікар швидкої медичної допомоги приїхав на виклик нетверезий. Це підтвердили результати експертизи – в його крові виявили 0,29 проміле алкоголю. Викликали екіпаж швидкої допомоги до чотирирічної дівчинки.

Водночас, як повідомив на своїй сторінці у facebook журналіст Володимир Тимофійчук, це лікар вже не вперше приїздить на виклики у нетверезому стані. Зокрема, саме він приїздив на смертельне ДТП за участі патрульних на «Гравітоні».

«Лікар Чернівецького міського центру швидкої допомоги,який днями приїхав п‘яним на виклик до маленької онучки Людмила Бойчук, вже не одноразово потрапляв у подібну ситуацію. Як виявилося сьогодні, саме цей медик 16 вересня 2018 року приїздив на місце смертельного ДТП (р-н Гравітон) за участі чернівецьких патрульних. Про це свідчить ось цей документ . Тоді Бойка Любомира Богдановича також відвезли на освідування, але він відмовився від проходження експертизи», – пише журналіст.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Для чого «дерибанять» психлікарню?

Останні новини