У Чернівцях розпочався масштабний ремонт доріг (фото)

13.03.2019

6З 7 березня запрацював  асфальтно-бетонний  завод, потужність якого 55 тонн суміші на годину. МіськШЕП почав поточний ремонт доріг.

На вулицях міста задіяна велика кількість спеціалізованої техніки.  Ремонтні бригади працюють на вулицях: Авангардній, У.Кармелюка, В.Винниченка, Хотинській (кільце «Дріжжзаводу»).

Розпочалися роботи з укладання нового асфальту на проспекті Незалежності, а також фрезерування дороги, підсилення основи органомінеральною сумішшю, розширення дороги для влаштування парковок. Продовжуються ремонтні роботи з розширення проїжджої частини на вулиці Героїв Майдану,  знесено  аварійний будинок на перехресті вул.Героїв Майдану та О.Щербанюка,  демонтовано бордюри, прокладається колектор зливових мереж.  Роботи ведуться цілодобово.

Як повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради  Володимир Бешлей, робітники працюють  у святкові та вихідні дні. Наразі тривають підготовчі роботи з фрезерування і вже найближчим часом вулицю покриють  асфальтом. Роботи будуть проводитись і в нічний час.

Посадовець також розповів, що асфальтувати дорогу будуть смугами,  аби не зупиняти рух транспорту. Зараз на вулиці Героїв Майдану організовано реверсний рух. Ремонтні роботи відновилися одночасно на кількох вулицях міста, зокрема на проспекті Незалежності, на вулиці В.Залозецького, Героїв Майдану та Сторожинецькій, – пише прес-центр міськради.

4

2

7

5

3

1

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    10 мільйонів за культурні руїни

    Останні новини