Народний депутат України Альона Шкрум відвідала Чернівецьку область з робочим візитом

18.02.2019

КарапчівДепутат фракції «Батьківщина» Верховної ради України Альона Шкрум відвідала Сторожинецький, Глибоцький, Путильський і Вижницький райони Чернівецької області з робочим візитом. Як повідомляє прес-служба обласного осередку ВО «Батьківщина», депутат провела зустрічі з виборцями, поінформувала про роботу фракції, до якої входить, та про бачення партією ВО «Батьківщина» подальшого розвитку України.

У більшості районів депутат мала зустрічі у навчальних закладах, тож торкалася теми бачення змін в освіті. У школах сіл Селятина і Сергіїв на Путильщині, у Вашковецькій ЗОШ на Вижничччині, у Ропчі та Верхніх Петрівцях на Сторожинеччині (там аж у двох школах – українській та школі румунської нацменшини) люди найбільше цікавилися у депутата освітньою субвенцією та пенсійною і медичною реформами. Саме останньої стосувалося найбільше запитань і в Глибоцькій центральній районній лікарні – як від персоналу, так і від пацієнтів.

Гірський Путильський район вразив депутата жахливими дорогами. «Жодні реформи не працюватимуть, жодні інвестиції не прийдуть туди, де немає нормального автомобільного сполучення, – сказала Альона Шкрум і додала: «Переможець майбутніх президентських виборів насамперед мусить докласти найбільших зусиль, аби серйозно підняти економіку і подолати бідність населення». Серед заходів, які мають бути спрямовані на це в гірських (як-от Путильський і Вижницький) районах, має бути повернення 25-відсоткової надбавки жителям цих територій. А спілкування з очевидцями руйнівної повені 2008-го року підтвердило: відновлення  інфраструктури може бути швидким і якісним – варто лише мати для цього бажання і політичну волю. Саме про це свідчили темпи, якими тодішній уряд під керівництвом Юлії Тимошенко відновлював зруйновані стихією дороги і мости на Буковині. При тому, що й планові об’єкти не припиняли будуватися: Чернівецьку об’їзну, яка досі є найкращою дорогою Чернівців, також зводили за її прем’єрства і відкрили ще 2010-го.

У с. Карапчів на Вижниччині Альона Шкрум обговорила проблеми галузі з місцевими лісівниками: необхідність переробки сировини, розвитку виробництва і помилкові рішення про передачу лісів у концесію.

Депутат зізналася, що у поїздці її блокноти поповнилися численними записами і пропозиціями, які спонукають до переосмислення існуючих ситуацій і вироблення нових рішень на державному рівні.

укр.школа_В.Петрівці2

Comments

comments

Коментарі
 • У Юлії Володимирівни вся команда складається з досвідчених, мудрих і розуміючих потреби народу людей. Депутати Батьківщини завжди поміж народу і з народом. Спілкуються, цікавляться і вникають у всі найгостріші проблеми і потреби. Я чула не один раз Альону Шкрум, Івченко Вадима, Сергія Власенко – це дуже розумні молоді люди, за якими стоять зміни в нашій країні. Щиро вірю в цю потужну команду.

 • Одна Юлія Володимирівна цікавиться простими бідними людьми і одна вона патріотично бореться за українську націю і цілісну, мирну державу Україна . Я не бачу і не бачив кращого кандидата, ніж ЮВ. Впевнений, що багато хто пожалкував, що віддав на останніх виборах свій голос не за неї …час для виправлення помилок настав

 • Шкрум молодець ! Дуже конкретна, тверезомисляча дівчина. Приємно було слухати, на всі питання доступно відповідала. І дякую, що хоча б одна політична сила не забуває ніколи про наші проблемні гірські райони!

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  10 мільйонів за культурні руїни

  Останні новини