У Ратуші обговорили стан підготовки першої стадії проекту “Муніципального водного господарства м. Чернівці”

15.02.2019

DSC_078514 лютого в рамках спільної робочої місії Представництва Європейського Союзу в Україні та Німецького державного банку розвитку (KfW) у складі Олександра Клітко, менеджера Проекту від Представництва ЄС в Україні, Клауса Леха, голови відділу фінансування, контрактування та аудиту Представництва ЄС в Україні, Марека Мадри, фінансового менеджера Представництва ЄС в Україні, Анни Ширмер, старшого проектного менеджера (LEd 4) з міського та регіонального розвитку по Східній Європі, Кавказу та Центральній Азії; KfW, Франкфурт-на–Майні, Німеччина, Якоба Дітера; інженера з міського та регіонального розвитку по Східній Європі, Кавказу та Центральній Азії, KfW, Франкфурт-на-Майні, Німеччина, Віталія Шмериги, проектного координатора KfW в Україні відбулася зустріч із секретарем Чернівецької міської ради Василем Проданом.

Представники спільної робочої місії позитивно оцінили стан підготовки першої стадії проекту “Проект муніципального водного господарства м. Чернівці, Стадія 1”. Також, під час спільної робочої місії Представництва Європейського Союзу в Україні та Німецького банку розвитку KfW, Франкфурт-на-Майні щодо моніторингу результатів проекту “Консультаційні послуги для “Програми модернізації та реконструкції муніципальної інфраструктури м. Чернівці – Україна (Супровідний захід для проекту “Проект муніципального водного господарства м. Чернівці, Стадія 1”)” відбулися робочі зустрічі за участі представників Чернівецької міської ради, КП “Чернівціводоканал” та асоціації консультантів у складі GKW Consulting Group та GfA Consulting Group , на яких було обговорено хід виконання, проблеми та досягнення у реалізації проекту, планування проекту.

Довідка: Європейський Союз та Німеччина надають спільну підтримку у модернізації системи питного водопостачання Чернівців. Федеральний уряд Німеччини на реалізацію цього проекту через Банк розвитку KfW надає довгостроковий пільговий кредит, який буде використано для фінансування інвестицій на модернізацію системи питного водопостачання в Чернівцях. Інвестиційні заходи проекту включають відновлення насосних станцій та підземних водозаборів з метою підвищення ефективності використання енергії, – пише прес-служба міськради.

Водночас заміна зношених розподільних мереж, зонування тиску має зменшити фізичні втрати води. Європейський Союз підтримує проект коштом свого Інвестиційного фонду сусідства (ІФС) у рамках “Програми з модернізації та відновлення комунальної інфраструктури” в Україні. Це дозволило надати комунальному підприємству та громаді необхідні консультаційні послуги міжнародних кваліфікованих консультантів у партнерстві з місцевими експертами з технічного нагляду, супроводження проекту та проведення навчальних заходів. Грантові кошти ІФС у розмірі 3 мільйонів євро також впроваджуються через KfW.

DSC_0793-1

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    10 мільйонів за культурні руїни

    Останні новини