Буковинська «Батьківщина» категорично протестує проти підступних провокацій штабів опонентів і застерігає виборців

15.02.2019

батьківщинаЗаява Чернівецької обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Нам стало відомо про те, що від імені нашої політичної сили в області здійснюються підступні провокації. Вони полягають у тому, що громадянам надходять телефонні повідомлення з пропозицією незаконної винагороди «за голоси на виборах». Додзвонювач пропонує оплату за те, що громадянин «знайде осіб, які віддадуть свій голос за вказаного кандидата».

Громадянка, щодо якої були вчинені ці провокативні дії, звернулася до представників нашої політичної сили, і вже вони разом звернулися до поліції з заявою та вимогою внести зазначені в ній відомості до Єдиного державного реєстру досудового розслідування.

Вважаємо, що відносно виборців застосовувалися неправомірні дії невстановлених осіб, що можуть перешкоджати вільному формуванню, вільному виявленню волі виборців та розцінюються як підкуп, що прямо заборонено нормами чинного законодавства України, зокрема, ч. 2 ст. 6 Закону України «Про вибори Президента України».

Більш того, відповідно до вимог ч. 1 ст. 160 Кримінального кодексу України, зокрема, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання виборцем неправомірної вигоди за вчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права або права голосу (голосування за окремого кандидата на виборах), незалежно від фактичного волевиявлення особи та результатів голосування – передбачена кримінальна відповідальність.

Заявляємо, що однозначно розцінюємо цю провокацію як дії штабів опонентів, спрямовані на підрив авторитету нашого кандидата в президенти Юлії Володимирівни Тимошенко і партії ВО «Батьківщина» в цілому. Наголошуємо, що політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» та, зокрема, Чернівецька обласна та районні і міські в області партійні організації ВО «Батьківщина» жодного стосунку до застосування підкупу, обману, погроз, насильства чи вчинення будь-яких інших протиправних дій відносно виборців не мають.

Вимагаємо від правоохоронців повного, об’єктивного розслідування цього випадку і інформування громадськості про результати.

 

 

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

10 мільйонів за культурні руїни

Останні новини