Наливайченко: «Боротьбу з корупцією почати треба з президента» (відео)

12.02.2019

наливайченкоЩодня на YouTube-каналі Валентина Наливайченка виходить програма «Час Справедливості», де кандидат в Президенти України Валентин Наливайченко відповідає на запитання, що йому ставлять у соцмережах.

У нас існує чимало державних органів, які повинні боротися з корупцією. Але фактично вони не працюють. Що треба зробити, щоб ці органи від кришування корупції перейшли до її знищення?

“Я знаю, як знищити корупцію у владі. І починати треба з президента. Зараз головною перешкодою для того, щоб каралися корупціонери у владі, є президент, уряд та все їхнє бізнес-оточення. Вони жирують, вони розкрадають країну і саме вони не дають працювати антикорупційним органам. Ця влада п’ять років панічно боялася створення Антикорупційного суду. І побачите – до виборів його так і не буде!

А я стверджую, що на другий день після виборів ми запустимо роботу Антикорупційного суду. І найвищі чиновники, починаючи від президента, будуть у суді, а їхні статки будуть конфісковані і повернуті в бюджет. Ось так я бачу ефективність роботи всієї антикорупційної системи України”, – відповів Валентин Наливайченко.

 

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Для чого «дерибанять» психлікарню?