“До квітня чекати не будемо”, – Володимир Бешлей розповів, коли розпочнуть ремонт доріг у Чернівцях

11.02.2019

проспект1На зборах громади у Ратуші представники місцевої влади спілкувалися з містянами про стан ремонту доріг у Чернівцях. Директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей розповів, що зволікати з лагодженням шляхів, як це робила на початку 2018 команда Каспрука, цього року не будуть.

«Щойно середньодобова температура триматиметься поначки +5, ми ропочинаємо активний ремонт доріг. Одразу запустимо асфальтні заводи. Раніше такі роботи починали лише у квітні, але ми так довго чекати не будемо. Запустимо і одразу до ремонтів, щоб чернівчанам було комфортно пересуватися містом», – заначив директор Департаменту ЖКГ.

Також посадовець розповів, що понад два десятки доріг у Чернівцях потребують капітального ремонту, однак усі зробити за рік не вдасться, через обмеженість бюджету. Разом з громадою вибиратимуть найбільш «вбиті» і їх лагодитимуть, – пише promin.cv.ua.

«Хочемо порадитися з активістами, громадськістю. Вивчатимемо думку людей. Ми будемо ініціювати громадські обговорення, на яких хочемо почути: які дороги Чернівців першочергово потребують капремонту», – сказав Володимир Бешлей.

Comments

comments

Коментарі
 • “Свежо приданье старины глубокой” -сказав відомий російський класик.
  Говорити не мішки носити. Як почнуть робити так як робили,то того ніц не треба…. Бо щоб було якісно,треба дотриматись усіх норм,чого не було зроблено в жодному разі… То про що іде мова…Чергове замилювання очей і можливість списати і розікрасти кошти…Жодного разу не був представлений кошторис,проектна документація,акти виконаних робіт…тож про що мова…..

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  10 мільйонів за культурні руїни

  Останні новини