Через кадрову оборудку Каспрука бюджет міста втратив 617 тисяч гривень

11.02.2019

руденко_каспрукПівмільйона гривень виплатили екс-раднику Каспрука Степану Руденко, якого призначили директором департаменту економіки, але він не пропрацював на посаді ані дня.

Ми не один раз писали про кадрові оборудки Каспрука, призначення на посади без конкурсів після узгодженням в ресторанах з Максимом Бурбаком. Та за кадром залишались цифри збитків, які при цьому зазнавав бюджет міста і який оплачували з власної кишені чернівчани.

Схему як знятий за бездіяльність Олексій Павлович разом зі своїм радником Руденком наживаються на чернівчанах, оприлюднив на своїй сторінці в мережі фейсбук журналіст Василь Забродський. Зокрема він опублікував відповідь на інформаційний запит в якому поцікавився скільки бюджету міста вартувала одна із останніх кадрових оборудок Каспрука.

Нагадаємо Олексій Каспрук знаючи, що його радника Степана Руденко призивають в лави Збройних сил України, призначив його директором департаменту економіки Чернівецької міськради. А вже за пару годин Руденко відправився до військомату. В результаті він не пропрацював на посаді жодного дня, але отримав більш ніж півмільйона гривень зарплати (505 тисяч гривень), адже за законом, під час служби він отримує і зарплату в ЗСУ і зарплату на посаді, яку він займав перед призовом до армії.

З усіма ж податками Каспрук та Руденко по суті вкрали з бюджету міста 617 тисяч гривень.

«Мародерами називають тих, хто на війні заробляє. І я вважаю такими Олексія Каспрука з Степаном Руденком.

Для тих хто не в темі, поясню. Степан Руденко колишній офіційний помічник Чернівецького міського голови Олексія Каспрука влітку 2017 року був призваний до лав ЗСУ. І щоб «підсолодити» йому службу, Льоша «заднім числом» призначив його на посаду директора департаменту економіки. А саме 16.06.17. (Пятниця), нібито, було видано розпорядження про його призначення на цю посаду. Насправді все було зроблено 19.06.17. у понеділок. Зранку Степан Руденко був представлений у департаменті підлеглим, і вже за годину пішов у військомат і того ж дня призваний.

Тобто на посаді директора департаменту економіки, з моменту представлення, він не пропрацював навіть 2-ох годин. Не підписав ЖОДНОГО документа в якості директора. Не провів ЖОДНОЇ наради і не видав жодного розпорядження. Просто зайшов в департамент як помічник Каспрука, а вийшов як директор департаменту. Для чого був потрібен весь цей цирк? А відповідь проста. За діючим законодавством, за демобілізованим до лав ЗСУ працівником зберігається середня зарплата. Тобто крім оплати за контрактом в ЗСУ він отримує і зарплату від міськради. На сьогоднішній день отримана сума Степаном Руденком становить 407 тисяч 294 гривні (Ще 98 тисяч утримали податків та зборів)

За двогодинну «роботу» помічника Каспрука в якості директора департаменту економіки міський бюджет ВЖЕ ВТРАТИВ

617 266 грн.

Я думаю навіть Трамп на посаді Президента США не має такого рівня оплати праці.

P.S. На жаль, довести злочинну змову групи посадовців з метою власного збагачення за рахунок міського бюджету не вдасться. Але нехай люди знають, як МАРОДЕРИ наживаються», – написав Василь Забродський.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Хто організував блокаду Хотина?