У Службі автомобільних доріг розповіли, що найбільше вплинуло на якість доріг на Буковині

07.02.2019

дорогаУ Чернівецькій області на стан доріг цієї зими найбільш негативно вплинули постійні перепади температур. На цьому наголосив в.о. начальника обласної Служби автомобільних доріг Юрій Бучка на прес-конференції.

“Проаналізувавши дані обласного гідрометцентру за період з першого листопада по перше лютого, у 67 діб були опади у вигляді снігу. Крім того, 60 днів за три місяці температура переходила за нуль градусів вдень, а вночі опускалась до мінусових показників. Внаслідок частих коливань температури вдень волога потрапляла у тріщини та пори покриття, вночі при замерзанні відбувалось розтискання і прогресування руйнації. Подібна ситуація, пам’ятаю, була у 2013 році. Інша справа, якби на початку зими випав метр снігу і розтанув аж навесні”, – зазначив він.

Юрій Бучка додав, що майже щодня на дорогах відбувається боротьба із зимовою слизькістю за допомогою піщано-сольової суміші, яка теж агресивно впливає на дорожнє покриття. На дорогах загального користування її було використано 15 тисяч тонн.

Посадовець уточнив, що найчастіше руйнується старе покриття, яке не зазнавало капітального ремонту впродовж останніх 20-30 років, –  пише molbuk.ua.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Оксана Продан — про головне

Останні новини