Хто зруйнував чернівецькі дороги?

06.02.2019

дороги_ремонтДороги у Чернівцях капітально не ремонтувались вже десятки років. Тож, звісно, ямковий ремонт не може вирішити проблему в місті. Особливо ця проблема визріла в останні 4 роки, коли містом керував знятий за бездіяльність екс-мер Олексій Каспрук. Саме безгосподарність колишнього міського голови призвела до того, що за 4 роки його керування містом, чернівчани майже не бачили навіть ямкового ремонту, не говорячи про серйозний капітальний ремонт хоча б основних магістралей міста.

Тим не менш, завдяки ЗМІ орієнтованим на Каспрука, зараз стало модно «вішати усіх собак» на нову владу і на директора департаменту ЖКГ Володимира Бешлея. Як приклад, усю абсурдність ситуації показує опитування у групі «Стоп Хам Буковина» в мережі фейсбук, де запитали чи громада міста реально вірить, що тільки Володимир Бешлей винен у стані доріг по всьому місту?

На момент написання матеріалу 240 людей відповіли на це запитання ствердно. Тобто, 240 чернівчан, переконані, що за 4 місяці роботи в департаменті, 2 з яких зимових, Володимир Бешлей мав миттєво відремонтувати сотні кілометрів чернівецьких доріг, які роками перебувають в жалюгідному стані. Звісно, що адекватна людина, яка хоча б трохи вмикає логіку, розуміє, що це повна нісенітниця.

І хоча дещо більше чернівчан (248) вважає, що винні всі хто не проводив капітальні ремонти доріг з 1991 року, тенденція всеодно дещо лякає. Це опитування доводить наскільки легко чернівчани ведуться на маніпуляції «каспруківських» ЗМІ та відмовляються аналізувати і думати.

Сюжет 2010-го року про чернівецькі дороги

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Для чого «дерибанять» психлікарню?

Останні новини