Під час ремонту на Хмельницького не врахували важливі нюанси, через що руйнуються будинки (відео)

30.01.2019

Каспрук ХмельницькогоПід час ремонту вулиці Богдана Хмельницького у Чернівцях підрядникам, які регулярно змінювали одне одного за мовчазної згоди усунутого за бездіяльність мера Олексія Каспрука, не вдалося врахувати всіх важливих нюансів та довелося приймати чимало компромісних рішень.

Про це у програмі «Без емоцій» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів активіст та начальник служби каналізаційного господарства «Чернівціводоканалу» Аркадій Береза.

«Через бруківку жителі вулиці відчувають сильну вібрацію. Спочатку вона проявляла себе на ділянці від вулиці Гагаріна до Горького. Потім вібрація поширилася аж до вулиці 28 червня. Більшість будинків на Хмельницького збудовані ще в позаминулому столітті та є історичною спадщиною. Проте вона матиме наслідки, бо через вібрацію вони руйнуються. І цього не врахували у міській раді кілька років тому», – каже Аркадій Береза.

Крім того, за словами активіста, проектантам та інженерам довелося приймати чимало компромісних питань. Зокрема, в процесі укладання мереж. Річ у тому, що проект прокладання вимагав, щоби вулиця мала 11 метрів завширишки. Водночас, ширина Хмельницького складає лише трохи більше 9 метрів. А це також вплинуло на якість функціонування водопровідних мереж, – пишеpromin.cv.ua.

«Проте, мушу визнати, зробити вулицю було важко. Коли як посадовець водоканалу почав вникати у проблеми, які вулиця створювала фахівцям, то зрозумів, що це серйозні виклики. І для проектантів, і для виконавців, і для тих, хто усував недоробки попередників. Украй важко працювати в таких умовах. Коли роботи починав один, закінчував інший, і все це на тлі активної нервової маси справедливо обурених мешканців», – сказав Аркадій Береза.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Для чого «дерибанять» психлікарню?

Останні новини