На Буковині засудили водія іномарки, який збив підводу з конем та двома людьми

10.01.2019

суд1Аварія трапилася увечері 26 вересня 2018 року в селі Старі Бросківці Сторожинецького району. Автомобіль “Мерседес” зіштохнувся з підводою, що рухалася попереду.

Обвинувачений керував справним автомобілем марки «Мегсеdеs Е 280» на іноземній реєстрації, проявив неуважність та самовпевненість у своїх діях, не вибрав безпечної швидкості та наїхав на підводу. Від зіткнення загинув кінь, а погонич отримав важкі травми, що небезпечні для життя, в тому числі перелом склепіння черепу, забій головного мозку, розрив барабанної перетинки. Пасажир гужового возу отримав травми середнього ступеня важкості, – йдеться у судовому рішенні.

Під час судового засідання обвинувачений визнав свою вину та щиро покаявся у скоєному. Потерпілі повідомили суду, що примирились із обвинуваченим та претензій до нього не мають. Просили суд його суворо не карати.

Сторожинецький районний суд врахував щире каяття обвинуваченого як пом’якшуючу обставину. Обтяжуючих обставин не було. Також при визначенні покарання суд врахував і позитивну характеристику з місця роботи, і те, що обвинувачений вперше притягується до кримінальної відповідальності, а також те, що він має на утриманні малолітню дитину.

Тому суд визнав чоловіка винним та призначив умовне покарання терміном на один рік, – пише acc.cv.ua.

 

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Оксана Продан — про головне

Останні новини