Нардеп Рибак назвав Бурбака та Фищука тарганами у банці (відео)

30.11.2018

РибакНі для кого не таємниця, що відставка голови Чернівецької облдержадміністрації Олександра Фищука стала наслідком його конфлікту з однопартійцями по «Народному фронту» нардепом Максимом Бурбаком та начальником Чернівецької митниці Миколою Салагором.

На думку народного депутата України від Блоку Петра Порошенка Івана Рибака, після призначення Фищука на посаду голови ОДА у 2015 році «Народний фронт» взяв на себе відповідальність за ситуацію на Буковині. Але така кризова ситуація у якій нині опинилася Чернівецька область є виключно наслідком внутрішньопартійної суперечки у «Народному фронті».

«Не можу сказати з чим вона пов’язана: з фінансами, з впливом, з поділом ресурсів. Не знаю. Але вони як таргани в банці почали пожирати один одного», – висловив думку Іван Рибак.

Подробиці у сюжеті телеканалу «Чернівецькій промінь.

Comments

comments

Коментарі
 • Причиною конфлікту є КОНТРАБАНДА, яку організував САЛАГОР, КУШНІР, СЛОН, а кришує її БУРБАК. І виходить зі слів Рибака, що Фищук був правий у цій боротьбі. Але шантаж народного фронту і контрабанді гроші його перемогли. Браво, пане Рибак!

 • Салагорові схеми по розкраданню бюджетних коштів на митниці нанести збитки державі на суму не менше ТРЬОХ МІЛІАРДІВ ГРИВЕНЬ!!! Є за що зняти Фищука!!!

 • А ліс контрабандний? А цигарки в Румунію фірми, в Ізраїль контейнерами? У що перетворили область контрабандисти САЛОГОР, КУШНІР, СЛОН? Якийсь контрабандний РАЙ. Правильно вчора Інтер показував. Але чомусь покарання за це нікому не має. А безнаказанність породжує свавілля!!!

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  10 мільйонів за культурні руїни

  Останні новини