Напади на активістів траплялися одразу після того, як висвітлювалися факти незаконної діяльності Бурбака та Салагора

13.11.2018

петіченко_Аіріній

Громадські активісти Микола Петіченко та Валерій Аіріній стверджують, що пережили вже по чотири напади. Усі вони траплялися після висвітлення незаконної діяльності народного депутата України від «Народного Фронту» Максима Бурбака. Про це активісти розповіли у програмі «Чернівці сьогодні».

Так, нещодавно на всю Україну прозвучала новина про те, що у Румунії перевернулася фура з контрабандними цигарками з України. Водночас, активісти неодноразово до цього інциденту надавали правоохоронцям документи, згідно з якими ця фура шість разів проїжджала через пункт пропуску «Порубне» і саме у зміну родича очільника буковинської митниці Миколи Салагора. Зокрема, вказали номери машин, назвали факти порушення та передали це правоохоронцям, – пише promin.cv.ua.

«У відповідь нам заявили, хто ми такі, щоб надавати такі документи. В Києві правоохоронці кажуть про те, що потребують допомоги активістів. Це брехня. Ми пережили вже по чотири напади. І траплялися вони тоді, коли ми висвітлювали факти незаконної діяльності нардепа Бурбака або очільника митниці Салагора. Ми не дочекалися навіть відкриття проваджень після наших звернень», – каже активіст Микола Петіченко.

Comments

comments

Коментарі
 • Зрозуміло як білий день! Там же оборудки на мільярди гривень вкрадених у пенсіонерів, вчителів, лікарів, у всіх громадян. З доріг, з пенсій та зарплат. І тільки в нашій багатющій державі наші доблесним правоохоронці спостерігають за цим з боку з небувалим мовчанням.

 • І знову правоохоронці наші язики свої позасували собі в одне місце і все. Сумно це все!!!

 • За словами пана Миколи, вказані ним особи послуговуються схемою, згідно з якою на кордоні проводять підміну документів. Відтак, замість 25 тонн турецького товару розмитнюють 13 тонн тканини. Таким чином, на кожній машині крадуть від 800 тисяч до мільйона гривень. За 3 роки таких машин було не менше 2500, а з бюджету країни вкрали близько 3 мільярдів гривень.

  • Митне оформлення проводиться на наступні фірми: «Тайрон груп», «Люкс корд», «Лугос», «Раус центр», «Профит плюс», «Атлон трейд», «Бест тім ЮА», «Клайд інвест», «Генет Союз», «Локо Трейд», «Гилд Форт», «Економія часу», «Роксленд», «Нарс Авто», «Kernell tradewell» тощо. Щомісяця оформляється 50-100 подібних машин.

   • Більше 2500 машин × 900 000 гривень дорівнює ДВА МІЛІАРДА ДВІСТІ П’ЯТДЕСЯТ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ вкрадених з бюджету України. Чи це у нас вже не злочини?

 • Бурбак каже, що у нього також є про що може не червоніючи прозвітувати. Егей же ж! Ми знаємо що є у нього багато… Але ж нехай прозвітує скільки вирубив карпатського лісу, скільки того лісу контрабандою з Салогором вивіз до Румунії, скільки грошей вкрали з Салогором та Кушніром з турецького товару? Скільки не пішло грошей на дороги, на пенсії та зарплати??? Ось про що звітувати!!!

 • Неодноразові звинувачення на адресу начальника Чернівецької митниці Миколи Салагора, що саме він кришує контрабанду на Буковині, отримали остаточне і вбивче підтвердження: у Румунії перекинулася вантажівка із контрабандними цигарками, які по документах проходили, як миючі засоби, і які до Євросоюзу безперешкодно пропустили саме на Чернівецькій митниці. Якщо ж пригадати, що Салагор є однопартійцем нардепа Максима Бурбака по «Народному фронту», то не важко здогадатися, на кому саме замикаються контрабандні схеми, які були викриті завдяки випадковому ДТП.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  10 мільйонів за культурні руїни

  Останні новини