Федорук примудрився звинуватити БПП у тому, що вибори до Чернівецької міськради виграло «Рідне місто»

13.11.2018

каспрук_федорукСудячи з усього нардепу від «Народного фронту» та колишньому меру Чернівців Миколі Федоруку вже пора на заслужений відпочинок. Намагаючись виправдати нульовий рейтинг «Народного фронту» і політичні та господарські провали свого протеже Олексія Каспрука, Микола Трохимович, як і його однопартієць Максим Бурбак, теж скотився до відвертої маячні.

Так, він заявив, що причиною  впевненої перемоги «Рідного міста» на виборах до Чернівецької міської ради, нібито, стало те, що виборчий список БПП очолила Наталія Якимчук.

«За його словами, за коаліційною домовленістю БПП мав вести у міськраду Олексій Каспрук. Але в останній момент обласне партійне керівництво вирішило, що першим номером у списку буде Наталія Якимчук.

Вона ж брала участь у виборах, як кандидат на посаду міського голови, чим розпорошила голоси чернівчан та дала можливість запроданцям не просто потрапити у раду, а й сформувати найбільшу фракцію, а згодом – і більшість у міськраді», – йдеться у повідомленні телеканалу ТВА.

У цьому контексті, варто пригадати, що на парламентських виборах восени 2014 року саме Наталія Якимчук балотувалася від БПП до Верховної ради і ледь не перемогла Миколу Федорука. Тому не дивно, що вже у 2015 році керівництво президентської партії довірило їй очолити список та балотуватися на посаду міського голови.якимчук

Більше того, влітку 2015 року «Народний  фронт» із рейтингом нижче плінтуса, взагалі, відмовився самостійно йти на місцеві вибори і «сховав» своїх кандидатів у списку БПП. І саме завдяки високим рейтингам президентської політсили та Наталіїї Якимчук декілька однопартійців Федорука зуміли потрапити до Чернівецької міської ради. При цьому, ні для кого з чернівчан не секрет, що в БПП Каспрук навіть не розглядався першим номером списку, якби сильно не хотіли його туди втиснути Федорук з Бурбаком.

Ну, а найсмішніше виглядає теза Федорука про те, що участь Якимчук у виборах мера дозволила «Рідному місту» створити найбільшу фракцію. Ті, хто голосували за представника БПП Якимчук на виборах мера, з великою вірогідністю не голосували за «Рідне місто»  у партійних списках. Це розуміють усі, але Федорук намагається хоча б якось виправдати провальні результати опитувань в яких навіть у Чернівцях “Народний фронт” протирає штанами дно рейтингу.

Зрештою, ніщо ж не заважало «Народному фронту» не ховатися по кущах БПП, а самостійно піти на вибори, зробивши Каспрука лідером свого списку. Але, злякалися. Бо відчували, що буде великий провал. Тоді навіть Федорук придумав відмазку, що самовисуванець-Каспрук – це така технологія. А тепер, коли зрозумів, що «Народному фронту» залишилися лічені тижні, заднім числом шукає виправдання.

Андрій Тисовський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини