Продан викрив фейк бурбаківських ЗМІ про службові автомобілі міськради

07.11.2018

автомобілі_ратушаПідконтрольні «Народному фронту» чернівецькі ЗМІ продовжують «сумлінно» виконувати вказівки партійного патрона Максима Бурбака і відверто маніпулювати фактами та плодити фейки про діяльність нової влади міста.

Зокрема, вчора наближені до тіла нардепа мас-медіа оприлюднили «сенсаційну» інформацію про те, що посадовцям Ратуші хочуть за кошти чернівчан, нібито, роздати комфортабельні автівки. Звісно, коли у місті після відставки однопартійця Бурбака екс-мера Олексія Каспрука розпочався активний ремонт доріг, відновилося будівництво багатьох важливих об’єктів міської інфраструктури і причепитися, в принципі, не має до чого, то доводиться хоча б щось вигадувати. Але рівень брехливості та цинізму вчорашніх повідомлень просто зашкалює.

Бурбаківським графоманам хочеться нагадати, що це усталена практика, коли автомобілі автопарку міської ради закріплюються за посадовцями Ратуші, керівниками департаментів та управлінь. І всі попередні роки чиновники користувалися службовими автомобілями. Однак, прихильні до «Народного фронту» ЗМІ чомусь мовчали, коли за Каспруком закріпили службовий автомобіль  Toyota Prado на якому він протягом 2015-1017 років спалив 10 тисяч літрів бензину на 200 тисяч гривень бюджетних коштів. Більше того, автівкою він дозволяв собі користуватися у позаробочий час, коли ночами їздив по ресторанах, де зустрічався там з Бурбаком та деякими відомими контрабандистами.

Тож, в чому ці ЗМІ нині намагаються знайти сенсацію? У тому що службове авто закріплюють за секретарем виконкому? Так у нас до цього ця посада була вакантна, а коли людину обрали, то за нею належить закріпити службове авто.

Чи сенсація у тому, що директор Департаменту ЖКГ Володимир Бешлей інколи буде користуватися стареньким Мерседесом на якому не гребували їздити його, призначені Каспруком, попередники Сергій Погорений та Ярослав Кушнірик?

Більше того, секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, за яким планують закріпити колишню машину Каспрука, повідомив, що і до цього не користувався службовими авто і в подальшому не збирається. А також закликав усіх посадовців міськради відмовитися від службових машин.

«У проекті рішення написано, що будуть закріпляти за мною автомобіль. Так я й до цього не користувався, хоча і до цього за мною був закріплений автомобіль. Я єдиний з керівників міста, з секретарів за всю історію існування незалежної України, який не користувався службовим автомобілем і не користуюсь.

Раджу всім топовим чиновникам, у яких є автомобілі, не користуватися службовими», – зазначив Василь Продан у коментарі телеканалу «Чернівецькій промінь».

А у бурбаківських ЗМІ замість сенсації вийшов черговий примітивний та брехливий фейк.

Андрій Тисовський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини