Кого бояться лідери «Народного фронту»? Яценюк з театру тікав від чернівчан через службовий вихід

05.11.2018

яценюк аваков бурбак федорукЧерез присутність лідерів «Народного фронту» на урочистостях з нагоди 100-річчя Буковинського віча, театр охороняли від чернівчан сотні поліцейських. А тікали з театру «фронтовики» через службовий вихід.

Напевно тільки лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк може приїхати в своє рідне місто і пересуватись по ньому лише у супроводі охорони. Звісно з ним були і його однопартійці по «Народному фронту» Максим Бурбак та міністр МВС Арсен Аваков, але ж це не вперше з Яценюком таке у Чернівцях. Адже не так давно на Великдень в церкві його охороняло декілька охоронців.

А театр, в якому в суботу проходили урочистості з нагоди 100-річчя Буковинського віча, де були присутні лідери «Народного фронту», взагалі взяли в кільце поліції, щоб забезпечити охорону. Тільки насправді незрозуміло від кого. Від простих чернівчан?

45311939_2040415526017162_2986457182301585408_n

«В театрі лідери епідерсії Яценюк, Аваков і Бурбак з Федоруком. Тому всі квартали навколо нашпиговані охороною. Бояться!», – написав на своїй сторінці журналіст Василь Забродський опублікувавши фото.

Більше того, щоб не зустрітись з чернівчанами, з театру Яценюк тікав через службовий вихід. Про це написав екс-голова Чернівецької ОДА Борис Баглей, який також прокоментував посилені заходи безпеки з нагоди візиту Яценюка в Чернівці

«Це ж треба так догаздуватися, щоб додому приїхати під охороною міністра і поліцейського, а з театру виходити “чорним” виходом. Я був свідком всього цього, чернівчани були мирно налаштовані і хотіли поспілкуватися зі “знаковим” земляком після “Буковинського віче”, а він через запасний вихід…», – написав Борис Баглей.

45342178_2040415546017160_2752651128486232064_n

Comments

comments

Коментарі
 • Я то думаю, чого так смерділо на весь квартал? То Пісяй з бурбачньою тікали з театру. Та й і театр треба добре провітрити.

 • Таке враження що ми живемо в різних вимірах. Про які заслуги говорить цей вуйцьо, про які досягнення ? Треба спуститись на землю. Я що став краще жити чи можливо навпаки рівень життя суттєво погіршився. Я що не памятаю скільки платив за газ, чи забув яка в мене була зарплата, які пенсії у доларовому вимірі. Реформи потрібно робити для покращення життя а не навпаки. Тому таким політикам як максим треба йти геть бо вони нічого доброго не зробили і оцінку їх роботи дадуть на виборах. Максим відірвався від землі, він просто не оруєнтується в ситуації, його однопартійні опустили країну ї її народ нижче плінтуса, їх сьогодні треба судити а не слухати їхні пусті монологи. А самому максу я б порадив менше красти, менше пустослівя і хоча б трішки працювати на народ.

 • Нагадую що Папієв не тікав а вийшов і пройшов через приниження з піднятою головою. То хто злочинна влада?

 • Подарок от контрабандиста Партии регионов Юрия Кушнира.Поскольку охрана вопреки украинскому законодательству не пустила представителей СМИ на территорию и пыталась всячески воспрепятствовать журналистам, съемки пришлось вести с помощью квадрокоптера, говорится в сюжете ТСН.
  «До сих пор его этот дом никто не видел. Даже в Черновцах о существовании резиденции митрополита почти никому неизвестно», — отмечает корреспондент.
  Митрополит обитает в доме, которых имеет три уровня и выстроен в европейском стиле; рядом с ним — маленький по сравнению с махиной основного двухэтажный гостевой дом. Помимо этого, на участке находятся еще пять зданий.
  Над строениями явно поработал хороший архитектор: в ансамбле все подчинено единому замыслу и выполнено отнюдь не из недорогих материалов.
  Участок граничит с другим домовладением, на котором расположены вертолетная площадка, часовня для замаливания грехов, а также водный комплекс с бассейном. Здесь тоже есть двухэтажный дом с огромной террасой и неизвестное подземное сооружение, которое напоминает винный погреб.
  Именно эти два участка, как отмечают журналисты, принадлежат недалеко ушедшему от своего духовного образца Кирилла (Гундяева) Онуфрию.
  Выбор Корытного для постройки в нем резиденции объясняется очень просто — это родное село Онуфрия. Здесь до сих пор живут его родственники и друзья детства.

  • Це виходить, що за контрабанді гроші, які Кушнір разом з Салагором краде у людей, краде з бюджету країни будуються палаци для московських попів? А ці попи моляться потім за російське войко, за їх перемогу на Сході? Сепаратизм чистої води.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  10 мільйонів за культурні руїни

  Останні новини