За відвертий саботаж роботи Сергій Мартинюк отримав 80 тисяч гривень

22.08.2018

каспрук_мартинюкУ розпал підготовки чернівецьких шкіл до нового навчального року начальник Управління освіти Сергій Мартинюк вирішив піти у відпустку. Чернівчани оцінили такі дії з боку чиновника, як саботаж роботи Управління освіти. Мало того, за це Мартинюк отримав ще й чималу суму.

Про це на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” повідомила депутат Аліна Олевич.

Як йдеться у дописі, цьогоріч начальник Управління освіти був у відпустці тричі – із 2 до 15 липня (14 днів), із 23 липня до 17 серпня (26 днів) та з 20 серпня до 20 жовтня (60 днів). В результаті чого отримав 80 тисяч гривень відпускних. Крім того, цього року йому нарахували 45 тисяч гривень матеріальної допомоги.

“До нового навчального сезону залишилося менше 2-х тижнів, і з понеділка почалися об’їзди, перевірки готовності навчальних закладів. А головний освітянин – той, хто повинен контролювати процес підготовки, закупівлі, ремонтів тощо, – у відпустці. 
Отже, за цей рік Сергій Васильович брав відпустку тричі: з 2 по 15 липня (14 к.д), з 23 липня по 17 серпня (26 к.д.) та з 20 серпня по 20 жовтня (60 к.д.), – пише Аліна Олевич – Тобто, начальник управління освіти пішов у відпустку на 3 місяці! У період підготовки навчальних закладів до нового навчального сезону Мартинюк просто вирішив відпочити… А відпочити, як з’ясувалося, є за що, адже відпускних йому нарахували більше 80 тисяч гривень. Крім того, цього року йому було оформлено і матеріальні допомоги у сумі майже 45 тисяч гривень. 

Ситуація має такий вигляд: парти для НУШ (Нова українська школа ред.) не закупили, пожежну сигналізацію у навчальних закладах не встановили, документацію на нові садочки не роблять, а начальник проводить наради з обраними у ресторанах за чаркою… Ось вони – кращі кадри Каспрука!”, – обурюється депутат.

Також відомо, що вчора активісти заскочили Сергія Мартинюка та його підлеглих у одному із ресторанів міста у робочий час.

Варто зазначити, що депутатський корпус неодноразово рекомендував екс-меру Олексію Каспруку звільнити головного освітянина міста, однак той стояв за Мартинюка горою.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Оксана Продан — про головне

Останні новини