Чернівчанам важливо, щоби життя в місті було комфортним, а не прізвища чиновників, – Василь Продан

10.08.2018

проданСекретар міської ради розповів, чи робитиме кадрову революцію в мерії

Зміни в керівному складі департаментів та управлінь не так цікавлять чернівчан, як тих чиновників, яких це може стосуватися. Так вважає секретар Чернівецької міської ради Василь Продан. Про це він розповів у програмі «Чернівці сьогодні» на телеканалі «Чернівецький промінь».

«Містянам важливо, щоби життя в місті було комфортним. Щоби можна було нормально їздити дорогами, користуватися громадським транспортом, ходити рівними тротуарами та освітленими вулицями, щоб сміття вчасно вивозили. Саме цим переймаються звичайні чернівчани, а не тим, яким буде прізвище того чи іншого чиновника», – заявив Василь Продан.

 Водночас, секретар міської ради розповів, яка подальша доля чиновників, які саботували роботу мерії та пішли у незаплановані відпустки, тривалість яких сягає 70-130 днів.

«Ніхто нікого не примушує працювати, якщо в людини немає відповідного бажання. Проте, для чого брати 130 днів відпустки? Не хочеш працювати – не вали остаточно місто. Якщо ти, як чиновник, вів свою роботу так, що у нас в місті ні доріг, ні тротуарів, ні освітлення і повний безлад у цій сфері, то бодай не саботуй роботу зараз. Звільнися і дозволь іншим людям нормально виконувати цю роботу. Та, не зважаючи на всі ці проблеми, впевнений, що нам досить швидко вдасться організувати роботу так, що чернівчани за кілька місяців відчують різницю порівняно з тим, в якому стані місто перебуває зараз», – сказав Василь Продан.

Джерело: “Чернівецький промінь

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Для чого «дерибанять» психлікарню?

Останні новини