Каспрук показав своє ставлення до міста та чернівчан

30.07.2018

Колишній мер останнім своїм рішенням відправив у довгострокові відпустки чиновників, щоб саботувати роботу міськради, показавши таким чином своє ставлення до Чернівців та чернівчан.

Коли ображений Каспрук, одразу після своєї відставки, на сходах Ратуші розповів журналістам, що через його зняття ледь не половина міськради звільнилась на знак солідарності, він, вже у звичній для себе манері, відверто брехав.

Карімова КаспрукЗвісно, бажання показати свою значимість і міфічний дух команди, яку Олексій Павлович так і не зміг створити за 4 роки, цілком зрозуміле. Та виявилось, що ніхто не звільнився, а лише декілька чиновників пішли у відпустки. Схоже, що саме з них і складалась уся його команда. Невтомна та не завжди адекватна радниця мера Ірина Карімова, яка по суті керувала і Ратушею, і самим Олексієм Павловичем, створюючи постійні конфлікти. Незаконно призначений на посаду директора ЖКГ екс-регіонал Ярослав Кушнірик, якого перед рішенням суду, розуміючи, що воно буде не на користь Каспрука, мер зробив директором департаменту економіки. кушнірик_каспрукДиректор департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Ярослав Городенський, який хотів «подарувати» комунальне приміщення в центрі міста Бурбаку. Та найвідданіший кадр Каспрука, начальник управління освіти Сергій Мартинюк. Саме він призначив людину Бурбака на «хлібну» посаду в управління, якого згодом затримали на хабарі у 230 тисяч гривень. А згідно останнього опитування Чернівці очолили всеукраїнський рейтинг корупції в освіті. Тобто, хоча б десь ми були першими.

каспрук_мартинюкКаспрук таким чином спробував ніби нашкодити Продану, адже, наприклад, Мартинюк пішов у відпустку на 106 днів, Городенський на 55, Кушнірик на місяць, а найбільш втомленою виявилась радниця, яка напрацювала на 4,5 місяці відпустки.

Але чи саме Продану таким чином шкодить Каспрук?

Якщо відсутність Карімової лише на користь місту та працівникам Ратуші, то що таке відсутність начальника управління освіти в найгарячіший період підготовки до навчального року, відсутність директора ДМБК та департаменту економіки без права призначення нового керівника, Каспрук чудово розуміє.

Таким чином улюблений багатьма чернівчанами мер плюнув їм в обличчя і показав своє ставлення до Чернівців. Загалом, це називається саботаж, але у Каспрука це зветься «любов до міста», яку він декларував ледь не на кожному кроці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини