Каспрук скликав терміновий брифінг, щоб показати єдину вулицю, яка сьогодні ремонтується у місті

20.07.2018

суворова ремонт каспрукКаспрук вирішив попіаритися на ремонті вулиці, яку зруйнували будівельники Бурбака

Сьогодні мер Олексій Каспрук несподівано вирішив провести виїзний брифінг присвячений ремонту вулиці Суворова.

Привід, як то кажуть, дійсно «вагомий», адже це чи не єдина вулиця у місті, яку цього року із значним запізненням, але таки почали ремонтувати. Хоча, насправді, це є не свідченням здобутків команди мера, а навпаки констатацією її безгосподарності та невміння організувати ремонт міських вулиць.

З іншого боку, якщо тепер з приводу кожного банального ремонту якоїсь вулиці будуть скликати окрему прес-конференцію, то скоро Каспрук почне запрошувати журналістів на відкриття каналізаційних люків та пофарбованих лавиць.

Зрештою, надмірна увага Каспрука саме до вулиці Суворова зовсім не дивує. Саме на цій вулиці зводили багатоповерхівки фірми дотичні до нардепа від «Народного фронту» і однопартійця нашого мера Максима Бурбака. І саме їхні вантажівки з будівельними матеріалами вщент зруйнували дорожнє полотно на Суворова. І за логікою здорового глузду саме ці фірми власним коштом мали б відремонтувати вулицю. Але у Каспрука була своя партійна логіка і він таки проштовхнув рішення про те, щоб забрати з кишень чернівчан більше шести мільйонів гривень на ремонт Суворова.

Цікавим є і той факт, що підрядник по Суворова, фірма «ЛК Машинері» також виграла тендери на ремонт цього року вулиць Гагаріна та Січових Стрільців. Однак, ремонтувати їх вона відмовилася і залишила за собою тільки Суворова. А в ратуші з цього приводу ніхто не обурювався і навіть не намагався провести перемовини з підрядником, щоб він змінив своє рішення, адже витрачається дорогоцінний час сприятливих погодних умов.

суворова ремонтВулиця Суворова знаходиться у відносно тихій частині міста, вона, фактично, не проїзна і по ній рухається дуже мало транспорту. А от вулиці Гагаріна та Січових Стрільців, на відміну від неї, є основними транспортними артеріями міста на яких щодня достатньо інтенсивний рух. У тому числі, ці вулиці є туристичними воротами нашого міста. Тому і для влади, і для громади було б вигідно, щоб ремонтували саме ці вулиці.

Однак, у Каспрука та його чиновників, судячи з усього, своя думка з цього приводу. Тим більше, що формально винних у Ратуші ніби й немає.

Як повідомив на брифінгу Каспрук, на вибір підрядником об’єктів вони впливати не можуть. І якщо йому вигідніше заплатити штраф за невиконання робіт по Гагаріна та Січових Стрільців, то це його право.

Те, що у підрядника не вистачало людей та техніки, щоб ремонтувати три вулиці одночасно, говорили практично на кожному кроці. Але  міський голова чомусь не чув це і фірмі віддали всі три об’єкти. Можливо така глухуватість мера якось пов’язана з тим, що в місті подейкують, що з фірмою Машинері тісно пов’язаний відкатами нинішній директор департаменту економіки Ярослав Кушнірик? 

Зрештою, хто б там не сидів на відкатах, які б відмазки не вигадував Каспрук, в сухому залишку маємо ще один рік провалених ремонтних робіт головних магістралей міста

Захар Подкидишев

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Затягнути пояси і ходити пішки

Останні новини