Каспрук сьогодні спеціально скликав засідання виконкому, бо знав, що не буде кворуму

11.07.2018

каспрукІ тим самим створив собі зайвий інформаційний привід знову когось звинуватити у тому, що йому нібито, хтось заважає працювати.

Чернівчани вже звикли до того, що Каспрук, приховуючи свою безгосподарність, у всіх бідах міста звинувачував депутатів Чернівецької міської ради. Тепер до депутатів додався ще й виконком.

Буквально позавчора на своєму брифінгу міський голова розродився гнівною тирадою на адресу членів виконавчого комітету, які на його думку, не хочуть приймати важливі рішення. І чомусь оперативно скликав, фактично, позачергове засідання виконкому на сьогодні.

Цікаво, що на офіційному сайті міської ради  сьогоднішня дата не фігурує у плановому графіку засідань виконкому.

Більше того, як повідомила член виконкому Антоніна Бабюк, її колеги заздалегідь повідомляли Каспрука, що саме сьогодні вони не зможуть бути присутні на засіданні.

Але тим не менш, міський голова провів «показову» реєстрацію, зафіксував відсутність кворуму, і закрив засідання виконкому, яке невідомо для чого скликав.

Скр

 

Comments

comments

Коментарі
  • Це планове засідання виконкому, яке розпочалося ще 25 червня і досі не завершилося. Завершити засідання виконком може в будь який день. Наступне планове засідання – 17 липня. До цього має бути завершене попереднє заасідання. Таймс, не морочте людям своєю брехнею голову.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    10 мільйонів за культурні руїни

    Останні новини