Фищук розповів як Каспрук не використав 12 мільйонів гривень на систему водовідведення залізничного вокзалу

04.07.2018

вокзалЗалізничний вокзал Чернівців продовжує підтоплювати після кожної зливи

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук розповів, куди поділися 12 мільйонів гривень, виділені торік Урядом на ліквідацію наслідків підтоплення залізничного вокзалу у Чернівцях.

Після сильних злив 2017 року, коли вокзал «поплив», міський голова Олексій Каспрук говорив, що влада має план, як уникнути повторення ситуації в майбутньому. Та цьогоріч лихо повторилася, а представники міської та обласної влади один за одним зізнаються в тому, що, виявляється, жодного проекту під виділені кошти насправді не створили.

Наразі оголосили конкурс на проект щодо водовідведення поблизу залізничного вокзалу. Коли підтоплення вперше трапилися торік, Уряд виділив 12 мільйонів гривень, щоб ліквідувати проблему. Та, аби ці гроші освоїти, треба було провести засідання комісії, крім того, необхідно визначити рівень надзвичайної ситуації та розробити відповідну документацію. Цих речей у мерії не зробили. У зв’язку з цим гроші повернули назад у бюджет, як невикористані. Вказані 12 мільйонів ніхто не міг використати, доки не буде представлена відповідна документація“, – запевняє Олександр Фищук.

Джерело: “Чернівецький промінь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Реванш ОПЗЖ в облраді

Останні новини