Чому у Чернівцях так і не розпочався ремонт доріг

03.07.2018

Ще 1 червня мав розпочатись ремонт доріг міста, яким так давно «погрожує» Каспрук. На дворі 3-тє липня, погода на вулиці чудова, а ремонт основних магістралей так і не розпочався.

Рівно три місяці тому міський голова попередив водіїв про незручності через ремонт доріг, але незручності залишились лише через ями і безгосподарність самого Каспрука.

«Одразу попереджаю всіх водіїв міста, що рух дорогами буде ускладнений у зв’язку з тим, що будуть одночасно ремонтуватися багато основних магістралей міста, тому прошу враховувати це при плануванні свого пересування по місту», – заявив під час брифінгу 2 квітня Олексій Каспрук.

Звісно після цього ЗМІ лояльні до мера та його улюбленої партії «Народний фронт» ще два тижні розповідали чернівчанам про складності пересування через ремонтні роботи. Чернівчани знову наївно вірили і співали оди Каспруку, бо ж невдовзі буде ремонт.

КушнірикПройшло три місяці, дороги розбиті, але Каспрук знову не винен. На вчорашньому брифінгу він звинуватив підрядників («ЛК Машинері» та «Алекспромбуд), які мали ремонтувати ці вулиці, і пригрозив їм штрафами, і навіть забрати у 30% авансу, який вже заплатили. Нагадаємо, що коли підрядник «Укргазкомплект», під час ремонту вулиці Хмельницького, попросив аванс, директор ДЖКГ Ярослав Кушнірик кричав, що це неприпустимо, тож підряднику відмовили та розірвали з ним угоду. Згодом, щоправда, все тому ж ЛК «Машинері» на завершення Хмельницького дали аванс майже у 80%.

Але є одна деталь про яку Каспрук завжди мовчить. Те, що підрядники не мають достатньої кількості людей та техніки для ремонту цих вулиць було відомо усім, і Олексію Павловичу в тому числі. Відомо звісно меру і про кримінальні провадження по цим підрядникам. Нагадаємо, представники ТОВ «ЛК Машинері» 2015 року вступили в злочинну змову із посадовими особами департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради та внесли неправдиві відомості в акти виконаних робіт щодо капітальному ремонту фасаду та благоустрою території ЗНЗ №4 на суму 50 тисяч гривень. А посадові особи ПП «Алекс Промбуд» у липні 2016 року, для перемоги у відкритих торгах, виготовили та подали до виконкому Чернівецької міської ради фіктивні документи про наявність належної матеріально-технічної бази та працівників відповідної кваліфікації для виконання робіт. Завдяки цим неправдивим відомостям вони й здобули перемогу у торгах.

каспрук_кушнірикТо чому ж тоді угоди з цими підрядниками були підписані і навіть щедро виданий аванс?

У колах наближених до внутрішньої кухні Ратуші ширяться чутки, що з цими підрядниками активно «співпрацює» колишній директор Департаменту ЖКГ, а нині директор департаменту економіки Ярослав Кушнірик. Звісно, що Олексій Каспрук також знає про це, але чомусь мовчить. Чому, це питання мабуть риторичне.

Микола Сергієнко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини