Чернівці будуть півроку без міського голови

20.05.2018

1526668746_prodanЧернівчани зможуть порівняти, як місто розвивалось при Каспруку, і як це буде відбуватись без нього

У випадку ухвалення рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Чернівців Олексія Каспрука на черговій сесії 31 травня, Чернівці щонайменше на півроку залишаться без мера.

Про це в ефірі програми “Політика” на телеканалі ТВА повідомив секретар міськради Василь Продан.

Він вважає, що у випадку дострокового припинення повноважень Каспрука жителі міста матимуть змогу порівняти, як працює міська влада з мером і без нього.

“Я думаю, що перші результати ми побачимо восени. Чернівчани зможуть дати чітку оцінку, як міська влада працювала з міським головою Каспруком, і як буде справлятися депутатський корпус. Тим більше, що згідно з чинним законодавством, вибори мають бути призначені не пізніше, ніж через 90 днів. Тобто, 90 днів проходить, Верховна Рада має прийняти рішення про вибори міського голови, ще – десь 60-90 днів на вибори. Тож місто буде десь півроку без міського голови. Це дуже гарна можливість чернівчанам порівняти – як працює міська рада і міська влада з міським головою, і як працює без міського голови”, – вважає Продан.

Нагадаємо, Чернівці, за мерства Каспрука скотились з першого на останні місця у рейтингах найкомфортніших міст України.

Джерело: «Молодий буковинець»

Comments

comments

Коментарі
 • Краще працювали б разом, а то лишень знає палки вставляти в колеса. Діяч великий знайшовся! Продану бальзамом на душу лягають всі міські негаразди.

 • Чернівчани недопустять безчинства “білого ангела в сорочцІ” Каспрук є і буде мером

  • Ну тоді не нийте через погані дороги та розбите місто, їжте і далі локшину, яку вам Каспрук на вуха вішає. От цікаво до яких руїн має довести пєльмєнь місто, щоб люди нарешті зрозуміли, що він абсолютний нуль в господарці?

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  10 мільйонів за культурні руїни

  Останні новини