Бурбак піде в президенти?

14.11.2017

Днями ЦВК оприлюднила остаточні результати виборів до ОТГ в Україні на яких обирали 4506 місцевих депутатів та 201 голів ОТГ.

Звісно дана виборча система не відображає усієї електоральної картини, у тому числі і через велику кількість самовисуванців (більш ніж 28%), але загальні тенденції цілком зрозумілі.

Отже перемогу серед партій цілком прогнозовано здобула «Батьківщина» набравши 20,56 % (903 депутати). Не менш прогнозоване і лідерство «БПП» – 14,61% (642). Третьою стала Аграрна партія – 8,72 (383), УКРОП здобув 6,21% (273), а замикає п’ятірку «Наш край» 3,69% (162).

таблиця_отг_вибори

Також до десятки увійшли “Радикальна партія Олега Ляшка”, «Самопоміч», «Свобода» «Опозиційний блок» та «Відродження».

Що ж стосується «Народного фронту», то їх результат теж можна вважати цілком прогнозованим. Вони посіли 14-те місце набравши 0,62% (27 депутатів) незначно поступившись Всеукраїнському об’єднанню «Черкащани» 0,75% (33).

На фоні цього результату «фронтовики» навіть провели всеукраїнський з’їзд аби, так би мовити, «побрязкати зброєю» і нагадати про свою уявну велич. Багато згадували, говорили, хвалили та аплодували один одному і зійшлись на тому, що вони таки йдуть на наступні президентські вибори, лише з кандидатурою не визначились.

А раптом Бурбака висунуть? Може після перемоги він і реалізує свою давню мрію та доб’ється  нарешті, як Президент України, перевиборів в Чернівецьку міськраду.

Comments

comments

Коментарі
  • 0,61%, ось це рівень партії яка на крові вбитих на Майдані прийшла до влади дерибанити кошти. Подивіться на рожу Бурбака, він же скоро лусне. А ви і далі в Чернівцях підтримуйте цих політичних проституток, які вже змінили кілька партій: Яценюк, Федорук, Бурбак і Каспрук

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    10 мільйонів за культурні руїни

    Останні новини