Чернівецькій підприємець вимагає покарати за незаконні дії головного архітектора міста Наталію Хілько

26.09.2017

судПідприємець Олександр Чернюк стверджує, що головний архітектор міста Наталія Хілько вчиняє незаконні дії, не даючи йому можливість звести п’ятиповерховий будинок на придбаній земельній ділянці та вимагає притягнути її до відповідальності.

Відповідний допис він розмістив у групі «Чернівчани» у мережі facebook.

За словами підприємця він придбав земельну ділянку із проектом п’ятиповерхового будинку, який пройшов містобудівну раду. Однак, з’ясувалося, що є незначне відхилення від відсотку забудови ділянки. Та цього вистачило пані Хілько, аби двічі відмовити у наданні містобудівних умов та обмежень.

Підприємець зазначає, що наявний відсоток дозволяє йому звести будинок на дев’ять поверхів, але він не хоче цього робити, щоб не псувати зовнішній вигляд мікрорайону, де придбана ділянка.хілько

Також він наводить приклади, що на більшості будівництв у місті цей відсоток не дотримується, але це комусь не заважає чиновникам видавати на них містобудівні умови.

Олександр Чернюк зазначає, що не дає хабарів, а вимагає однакових правил для всіх забудовників. І в цьому криється головна причина відмов головного архітектора у видачі необхідних документів.

Цікаво, що за деякий час допис підприємця був видалений зі сторінки групи, нібито, як спам.

будівництво1

будівництво2

спамбудівництво3

спам

Коментарі
 • який позор, Хілько хоть тут визнай, що хочеш нагрітися і на цій людині. Ти не в універі, що відправляєш людей на перездачу, тут люди житло хочуть будувати

 • Хілько настільки боїться, що вже й у фейсбуці жаліється на дописи. Наташа, та визнай, що хотіла збрити з підприємця трохи налу і все) А то як діти

 • Цьому забудовнику потрібно було провести рослідування що до ділянки на якій він має збудувати чесно свій будинок . Земля яка нечесними схемами волосатими руками була загребана у народу. Хай перевірить всі переводи цієї землі. І хай повертає землю народу рідному місту Чернівці.

 • Незначне відхилення? Будинок збираються втиснути між дитячим майданчиком, садочком, медичним центром та ще одним будинком, і все би нічого, якби вищеперечислені ВЖЕ не були один до одного притиснуті. “Ділянка”, на якій збираються будувати, хоч би 50 квадратних метрів площі мала… І головне: як зазначив пан Олександр, це СФОРМОВАНИЙ МАСИВ в який він намагається запхати “ще один будиночок”, піклуючись не про громаду, до якої прибіг просити допомоги, а про власну кишеню! Якої допомоги можна очікувати?

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Затягнути пояси і ходити пішки

  Останні новини