Прокуратура відкриє кримінальне провадження проти начальника Чернівецької митниці Миколи Салагора

04.09.2017

салагор

Шевченківській районний суд зобов’язав прокуратуру Чернівецької області відкрити кримінальне провадження стосовно начальника обласної митниці Миколи Салагора за фактом вчинення ним кримінального правопорушення передбаченого ст..366-1, ч.1 Кримінального кодексу України (Декларування недостовірної інформації)

Про це повідомив керівник Чернівецького обласного відділення ГО «Стоп корупція» Микола Петіченко, розмістивши на своїй сторінці у facebook копію судової ухвали.

Нагадаємо, що на початку цього року головний митник Буковини видав фотоальбом своїх раритетних листівок. Однак, згодом з’ясувалося, що Микола Салагор протягом 2015-2016 років «забув» внести їх до своєї електронної декларації.

За підрахунками журналістів вартість колекції може досягати майже 1,5 мільйони гривень. А річна зарплата Салагора становить трохи більше 100 тисяч гривень на рік.

Із цими фактами Микола Петіченко звернувся до прокуратури, але там на повідомлення громадського активіста не відреагували, тож із скаргою на бездіяльність прокурора він звернувся до суду, який позовну заяву задовольнив у повному обсязі.

салагор1

салагор2

Коментарі
 • раритетні листівки – це квіточки проти тих махінацій, які прокручує Салагор на митниці з контрабандою

 • Краще б взялись за співпрацю Салагора із Слоном. Скільки контрабандного товару пройшло повз митницю – всі мовчать

 • зате митниця дає гроші у бюджет міста, а ви тут звинувачуєте Салагора у незрозумілих порушеннях!

  • і хай підрахують скільки лямів отримав від друзів “фронтовиків” за співпрацю у вивезенні кругляка

 • чому всі мовчать про чемпіонат контрабанди Кушніра? Там співпраця Салагора з Кушніром покруче буде! Цей при всіх властях контрабасить по чорному. І чому Луценко замовчав? Невже туди пішли потоки?

 • Пшик буде з цього всього! Прокуратура вона в усі часи прокуратура…. бабки перемагають усі справи!

 • Шановні кументатори, о чого ви сидите у підпіллі та втиХАРЄ плющете? Приходьте завтра о 14-00 у 418 кабінет ОДА та скажіть те все відкрито.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як вигадують кримінальні справи

  Останні новини