Каспрук, Бурбак та контрабандист «Слон» провели співбесіду з новим директором Департаменту економіки

17.06.2017

рандеву

Про зустріч мера Олексія Каспрука, голови парламентської фракції «Народний фронт» Максима Бурбака, «смотрящего» від Бурбака за контрабандними потоками на Буковині Олександра Єрімічука (Гаїни) та новоспеченого директора Департаменту економіки Степана Руденка в одному із ресторанів міста повідомив депутат Чернівецької міської ради Володимир Бешлей.

«В кафе Рандеву, закінчилась зустріч за чаркою Каспрука, Бурбака, Слона (Олександр Гаїна) та щойно призначеного керівника департаменту економіки Степана Руденка.

У такий спосіб нові кадри мерії проходять погодження у партійного керівництва. Продовжується практика призначень на ключові посади без конкурсу.

На жаль містом й далі керуватимуть «менеджери», які пройшли співбесіду в ресторанах із Бурбаком», – йдеться у дописі депутата.

Comments

comments

Коментарі
  • Отак вирішуються всі кадрові питання у Каспрука. Що найголовніше, признечено Руденка без конкурсу, зате співбесіду з Бурбаком пройшов

  • Департамент економіки людині, яка мало що в тому розуміє. Доручити менеджеру управляти департаментом – це верх безвідповідальності Каспрука… Та ще й ця зустріч підтверджує той факт, що Руденко – ще одна маріонетка в руках Бурбака

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Для чого «дерибанять» психлікарню?