Ковалюк відповів Бурбаку, який схвалив дії поліції щодо силового розгону блокадників торгівлі з ОРДЛО (відео)

16.03.2017

123Після силового розгону учасників блокади торгівлі з ОРДЛО та затримання поліцією 43 активістів, по всій країні обурені українці вийшли на акції протесту.

У Чернівцях на Центральну площу, а згодом під стіни ОДА, вийшли активісти та учасники бойових дій, які вимагали від облради та міськради прийняти звернення до Президента України, голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра, в якому просили засудити дії влади, заборонити торігвілю з ОРДЛО, а також звільнити із займаних посад Авакова та керівника поліції Донецької області.

Депутати міськради зібрались о 2 ночі та на вимогу активістів прийняли звернення, а наступного ранку аналогічне звернення прийняли на позачерговій сесії і в облраді.

Та вже наступного дня голова парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак заявив, що усі хто вийшов на акцію протесту, а також депутати міськради, діють в інтересах Путіна. А дії силовиків під час розгону блокадників  були чіткими, виваженими та законними.

Подібні вислови нардепа обурили волонтерів , учасників війни та депутатів, які були під стінами ОДА тієї ночі. Тому сьогодні, під час сесії міськради, депутат від фракції «Самопоміч» Богдан Ковалюк відреагував на безпідставні та огульні звинувачення з боку нардепа «Народного фронту»

«14 березня, в цій сесійній залі, 24 депутати та міський голова зібрались у пізній час на вимогу активістів, і прийняли звичайне та закономірне звернення до Президента України, Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра.

Проте вже вранці, один з народних депутатів, який представляє нашу область, заявив, що міська рада грає в інтересах Путіна.

Я хочу нагадати, що депутати усіх фракцій, які були присутні тієї ночі, персонально та одноголосно приймали це рішення. І хочу нагадати, що усі активісти, серед яких були тільки волонтери та учасники війни з Росією, підтримали це рішення», – зазначив у виступі Богдан Ковалюк.

Коментарі
  • Олексію Павловичу. Бачите, що чоловік томиться без роботи. Та призначте його директором туалету на Соборній. Буде толку більше ніж з депутата.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи