Каспрук вкотре підтвердив, що не збирається виконувати свою обіцянку

15.03.2017

_DSC0351

28 лютого члени виконавчого комітету Чернівецької міської ради звернулися до Олексія Каспрука з проханням виконати свою обіцянку та призначити депутата від фракції «Самопоміч» Богдана Ковалюка начальником Чернівецького тролейбусного управління.

Нагадаємо, що на одній із сесій міський голова запропонував Ковалюку очолити це проблемне комунальне підприємство. Але після того, як депутат написав заяву, Каспрук дав задній хід і почав розказувати, що робота нинішнього керівника ЧТУ Івана Іванічека його повністю влаштовує.

У відповіді на звернення членів виконкому Каспрук подякував їм за те, що вони опікуються тим ситуацією на підприємстві, назвав кандидатуру Ковалюка цікавою, але повідомив, що посада начальника ЧТУ нині зайнята, тож ні про які кадрові рішення мова поки що не ведеться.

Виникає логічне питання: якщо у Каспрука не має претензій до Іванічека та посада зайнята, то навіщо він пропонував Ковалюку посаду начальника ЧТУ?

Більше того, сам Іванічек останнім часом неодноразово заявляв, що, заради подолання кризи на підприємстві, він у будь-який момент готовий піти з посади. Тобто, одна людина готова поступитися місцем, а інша – це місце зайняти.

Зрозуміло, що мер хотів зіграти на публіку, і показати чернівчанам, що депутати не готові брати на себе тягар відповідальності за збиткове і важке комунальне підприємство, тому був впевнений, що Ковалюк відмовиться. Ковалюк погодився, а окрім того депутати заявили, що готові очолити та вивести із кризи і інші збиткові комунальні підприємства.

Але Каспрук замість того, щоб виконати обіцянку, шукає надумані причини, які й озвучив у відписці для виконкому.

Цікаво, яку відписку отримають голови депутатській фракцій, які теж написали міському голові листа із пропозицією прийняти вольове кадрове рішення та призначити Богдана Ковалюка начальником ЧТУ.

Рогатюк_лист

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини