Люди Бурбака. Кому нардеп довірив контрабандні потоки?

02.03.2017

Бурбак

Останнім часом прес-конференції нардепа від « Народного фронту» Максима Бурбака стають все більш передбачуваними і нецікавими. Максим Юрійович повторює завчені фрази про неіснуючі здобутки вже давно неіснуючого уряду Арсенія Яценюка, хвалиться тим, що Україна не купує російській газ, розповідає про свою бурхливу діяльність у стінах парламенту, традиційно критикує депутатів Чернівецької міської ради та погрожує їм перевиборами.

Всі ці тези Бурбака місцеві журналісти знають напам’ять і хотіли би почути про зовсім інші речі.

Ні для кого не секрет, що Чернівецька область є базовою для «Народного фронту» не лише у політичному, але й в економічному плані. Саме тут зосереджені бізнес-інтереси Бурбака та його однопартійців. Але зайнятість політичними справами у далекому Києві не дозволяє Максиму Юрійовичу 24 години на добу одноосібно контролювати усі грошові потоки, тож по усіх напрямках своєї бурхливої діяльності він розставив відданих людей, які забезпечують регулярне поповнення партійної скарбнички «Народного фронту», не гребуючи навіть, м’яко кажучи, незаконними способами.

Саша «Слон»

Люди ці не надто публічні і Бурбак старається зайвий раз не афішувати свої міцні зв’язки з ними. Та народ має знати своїх героїв, тож ми вирішили познайомити вас із деякими цікавими персонажами із оточення лідера парламентської фракції «Народний фронт». Одним з таких є Олександр Єрімічук, більш відомий широкому буковинському, в тому числі і кримінальному, загалу за прізвиськом «Слон».

слон1

На фото зліва направо: Олександр Єрімічук «Слон», нардеп від «Народного фронту» Микола Федорук, Олексій Бурбак, мер Чернівців Олексій Каспрук, Геннадій Москаль, голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, лідер фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Максим Бурбак.

За інформацією, яку ми отримали із надійних джерел «Слон» контролює потоки контрабанди товарів широкого вжитку з Китаю та Туреччини. Фокус полягає у поданні подвійного пакету документів. Як тільки ці товари опиняються на буковинській митниці, вони за підробленими супровідними документами тимчасово перетворюються на будівельні матеріали. Будматеріали набагато дешевші у розмитненні, тож бюджет недотримує значні кошти, а завезений таким чином контрабандний товар згодом реалізується на території України.

Як нам стало відомо, завіз контрабанди Олександр Єрімічук деякий час здійснював через ТОВ «Вест Метал Груп» та ТОВ «Вмп Сервіс Солюшн». Засновником і директором першої фірми є мешканець Львівської області Валерій Ковальський, який одночасно є керівником ще 4 фірм. Засновником другого підприємства є фірма зареєстрована в Шотландії власницею якої є громадянка Белізу Летиція Лемб. ТОВ «Вест Метал Груп» та ТОВ «Вмп Сервіс Солюшн» були створені  у 2014 році та зникли з бізнесової мапи України у 2015 році.

Тож, наявної інформації вистачає, аби стверджувати, що керівники цих фірм були всього лише зіц-головами, вони мають усі ознаки фіктивності та створювалися під виконання певних завдань.

Наші джерела стверджують, що в подальшому, зароблені контрабандою, кошти легалізовувалися через ТОВ «Фенікс ЛТД» власником якого є Єрімічук та через ТОВ «Букавтокомфорт».

У цій ситуації цікаво, що описана нами контрабандна схема вже давно відома митникам, тому рано, чи пізно хоча б виконавців мали б взяти на гарячому, але цього чомусь не сталося.

Як стверджують обізнані люди, секрет успіху криється у тому, що лояльність митників до діяльності Єрімічука особисто забезпечує начальник Чернівецької митниці ДФС Микола Салагор, який має з цього і свій фінансовий інтерес. І у цьому не має нічого дивного, адже Салагор є депутатом Чернівецької обласної ради від «Народного фронту» і входить до складу піраміди на горі якої стоїть Максим Бурбак.

Олександр Єрімічук є далеко не єдиним відповідальним за грошові потоки Чернівецької області, які стікаються у непомірні кишені Максима Бурбака. Тож, з часом ми познайомимо вас і з іншими персонажами, які контролюють та прикривають його легальний і нелегальний бізнес.

Андрій Тисовський

Коментарі
 • ві всйо врйоте!!!!!!! ганьба вашему сайту!!!!!!!!

  я раследовала нічего нет!!!!! я запіт напішу!!!!!!!!!! пабратімі маї опоропрітесь на меня я ваша верная пабратімосйостра я ваша опара!!!!!! я пішу запіт!!!! побежала пісать запіт бонбон сдуся грант тама

 • Бог тебе судья, Лёшик Пономаренко. Видно папа не рассказал тебе, что наш маленький городок лжи не забывает. Надеюсь тебе и твоим псам на всю жизнь хватит денег, заработанных за эту грязь.

  • Якщо це саме той Слон, то думаю ці матеріали на себе він вже читав, і знає давно про їх існування, просто не реально реалізувати таке коли тебе моцно дахують, звідси висновок, що комент писав звичайний кулявлобівський писака, який пробує за допомогою дешевих погроз залякати, не вийде) Погрози від кулявлобів надходять періодично, така їх сутність гавниста.

 • А чому ви про Кушніра Юру (“Бик”) нічого не кажете? Цей тоже бистро перекрасився і валить такі контрабасні міхи, що Слон віддихає. Але чомусь усі мовчать, бо Кушнір знов прогнувся під всіх і став своїм для нової влади. Всім листає, а потім і цих кидане! Може хтось колись придивиться добре до цего хитренького бика Кушніра? Може хоч у когось з служб появиться совість? Появиться, Бог поможе не сьогодні, то завтра.

 • взагалі-то,Кушнір вже шістьох начальників митниці пережив , з початку правління Кучми ще =водив= каравани через кордон,тож і цього переживе, =бабло перемагає зло= ,як люблять говорити на нашій митниці ….

 • Наверное Кушнир и является инициатором всей этой возни вокруг слона. Поляну зачищает)))

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Реванш ОПЗЖ в облраді

  Останні новини