Комунальний чернівецький аеропорт піарить Бурбака за кошти чернівчан

16.02.2017

Бурбак 2

Судячи з усього нардепу від «Народного фронту» Максиму Бурбаку стало мало, що його активно піарять підконтрольні «Народному фронту» буковинські ЗМІ, тож відтепер до співання дифірамбів цьому «видатному» політичному діячу долучилося комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт «Чернівці».

Так, на офіційному сайті аеропорту та сторінці підприємства у мережі facebook була розміщена стаття з порталу «Buknews» «Сертифікація чернівецького летовища на прийом «Боїнгів» довела правоту Федорука й Бурбака та ставить депутатів міськради перед випробуванням».

Суть цього допису зводиться до того, що лише завдяки «невтомній» і «титанічній» праці нардепів від «Народного фронту» наше летовище зможе приймати навіть деякі типи «Боїнгів». Усю заслугу по отриманню відповідного сертифікату Бурбак приписав собі, трішки поділившись славою з Миколою Федоруком.

Звісно, це добре, що наш аеропорт зможе приймати потужні літаки, але давайте не будемо забувати, що реанімація нашого летовища це спільна праця народних депутатів від різних політичних сил та депутатів Чернівецької міської ради. Це по-перше. А по-друге, про цей сертифікат повідомляли різні ЗМІ, але пре-служба аеропорту чомусь перепостила лише матеріал, де згадується саме Максим Юрійович.

Аеропорт – комунальне підприємство і міська рада періодично виділяє мільйони гривень з бюджету на його утримання. В тому числі на роботу прес-служби та підтримку сайту.

Тож, виходить, що аеропорт, який належить чернівчанам, не просто безкоштовно піарить Максима Бурбака, а він це робить ще й за кошти громади міста.

 

Коментарі
 • ві всйо врйоте! держісь пабратім максім!!! ганьба етому сайту!!!!!! я запіт напішу что би всех вас проверілі в псіхушке!!! побежала пісать запіт грант сдеся бонбон там

 • “Поздно пить боржоми, когда кишки полезли…” Так и здесь. Партия НФ с её пидером Яйценюком и партайгеноссе Бурбаком “лышут на ладан”! В марте-мае, эту шатию будут вылавливать по миру, вытряхивать с них ворованное и определять по СИЗо.

 • Моня, не нервируйте Максі. Оно і так стало мордой лица даже на свинью нє похож. А раньше помните? Єті мілиє щьочкі? Ну поросёнок натуранальний?

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Велика чистка депутатів

  Останні новини