Чернівчани пропонують створити у місті крематорій

12.12.2016

krematorij

Відповідна електронна петиція зареєстрована на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

«Чернівецька область є найменшою за площею в Україні, проте найбільш густо заселеною. Населені пункти нашого регіону при високих показниках смертності задихаються в кільцях кладовищ, які займають плодючі землі та є розсадниками різних інфекцій.

Влаштування крематорію та місць збереження урн з прахом – колумбаріїв дасть можливість вирішити проблему поховань, а також утилізацію біологічних відходів в екологічно чистий спосіб.

Великий відсоток населення міста виявляє бажання щодо кремації останків як вияв власного віросповідання, при цьому жодна з релігій не перешкоджає цьому .

Для забезпечення наповнюваності збудований в Чернівцях крематорій може діяти на регіональному та міжнародному рівнях», – йдеться у тексті петиції автором якої є Чернівецький міжнародний інститут охорони та збереження культурної спадщини Буковини.

На даний момент петиція набрала 36 голосів. До кінця збору підписів залишилося 27 днів.

Коментарі
  • Коли прийде час, то Василь Іванович знає куди йти робити крематорій…
    🙂 😉

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини