Стала відома злочинна схема як Бурбак “вкрав” у Чернівцях дорогу

01.12.2016

дорога добробут

Вчора на сесії Чернівецької міської ради остаточно була викрита схема за якою у Чернівцях з’явилася перша в Україні приватна дорога, яку ринок “Добробут”, що належить братам Бурбакам, вкрав у чернівчан.
Свого часу підконтрольний колишньому меру Чернівців Миколі Федоруку виконком міської ради передав фірмі “Інвест Альянс” в оренду земельну ділянку. Членом виконкому тоді був керівник “Добробуту і директор “Інвест Альянсу” Михайло Прозоровський.
За умовами передачі  фірма мала на поганій грунтовій дорозі зробити нормальну, яка мал б стати одночасно і заїздом на “Добробут” і малим об’їзним кільцем від вулиці Московської олімпіади до вулиці Хотинської. Цього року дорогу мали передати на баланс комунального підприємства “МіськШЕП”.
Однак, вчора під час сесії Михайло Прозоровський відкрито на все місто заявив, що ніхто дорогу місту повертати не збирається.
“МіськШЕПу” мали передати земельну ділянку, але не майно на ній”, – розповів Михайло Прозоровський.
Цікаво тільки, яке майно може розміщуватися на дорозі? Виявляться, на асфальт, гравій, інші матеріали дорожнього покриття, і, навіть, на грунт “Інвест Альянс” оформив право власності, а потім “продав” їх.
“Тепер власником цього проїзду є МТК “Кордо”, – із посмішкою на обличчі повідомив Прозоровський.
І виходить так, що не можна відчужувати земельну ділянку, бо на на ній, виявляється, розташована приватна власніть, хоч і така сумнівна.
При цьому, усі Чернівці знають, що і “Інвест Альянс”, і “Кордо”, і ще один господарюючий суб’єкт на “Добробуті” ТОВ”Букотрейдинг”, належать братам Бурбакам.
Засновником “Кордо” є мама Максима Бурбака, а засновником “Букотрейдингу” – батько. Керівниками згаданих структур, окрім Прозоровського працювали й інші представники “Народного фронту” Сергій Обшанський та Сергій Лазарєв.
І на це вчора неодноразово звертали увагу депутати.
“Це все фіктивні оборудки. Фірма, де ви є директором, передає дорогу фірмі, де ви є засновником. Ви обкрадаєте місто”, – зазначив голова фракції “Рідне місто” Василь Продан, звертаючись до Прозоровського.
В той же час, міський голова Олексій Каспрук, який теж є членом “Народного фронту”, робив вигляд, що його це не стосується.
Хоча всі чудово розуміли, що за допомогою злочинної схеми бізнес-структури “Народного фронту” вкрали у Чернівців дороги і перетворили її на свою приватну власність.

Коментарі
 • Почему украли?? Неужели, процес укладки дороги финансировался из городского бюджета? На основании каких факторов выставляються данные обвинения?!

  • На підставі, що дорога мала бути передана місту, а тепер її оформили як приватну власність. Такого немає ніде в Україні. Але бурбачня собі дозволяє. І відповідне питання до вас: А що якщо поклав свою плитку на дорогу то вона автоматично переходить тобі? Це сьогодні я вийду, заасфальтую Соборку і скажу що площа моя, бо місто не виділяло коштів на асфальтування? Така у вас логіка?

 • На Добробуті більше трьох тисяч магазинів. Власники Добробута продавали підприємцям магазини від 50 тисяч долларів. Є багато магазинів, за яки люди сплачували і по 70 – 80 тисяч долларів.

  Рідне Місто правду каже, а Прозоровьский викручуеться

 • Знову чергові оборудки і афери Народного фронту! Контрабанда, вирубка лісу, захоплення земель міста, віджимання рейдерським способом підприємств і заводів…
  Доки це триватиме???

 • чергова брехня про яценюка, про мілліард, про 24 віли на маямі, про 400 млн. на добробуті. вся ця брехня придумана вассалами фірташа, для чого??? яценюк не вигідний для путінської росії. от чому…. вірити у подібну брехню може тільки людина без мізків. коли папієв був губернатором, тоді дана була команда нарити все можливе і не можливе на приватний ринок олексія бурбака, так як його можна було пов”язати з яценюком. доді рахували усі прокурори день і ніч, не могли нарахувати, аж раптом утікач віз українського правосуддя – білик нарахував, аж 400 млн., утікач білик прорахувався, бо тоді ринок буде коштувати 4 мілліарди. але шахматист-катала продан вирішив впарити чергову брехню у вуха чернівчан. ви лохи!!!! ха-ха-ха!!!!

  • Яценюк вигідний сам собі, коли має жидівський хист розкрадати громадські гроші

 • от гадёнишы, и всё такие честные, всё для народа, а тут как оказываеться – воры. Бурбак – верни людям деньги. Хватит воровать!

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як вигадують кримінальні справи

  Останні новини