У чернівецьких школах облаштують сучасні спортивні майданчики

25.10.2016

majdanchyk

Виділити на це кошти на останій сесії Чернівецької міської ради запропонував депутат від фракції«Рідне місто» Анатолій Чесанов.

Так склалося, що значну частину проектів, поданих в рамках програми «Бюджету участі» становлять пропозиції чернівчан щодо облаштування у нашому місті сучасних спортивних майданчиків для дітей.

Безумовно добре, що мешканці міста переймаються фізичним розвитком підростаючого покоління. Та, власне, самої ініціативи чернівчан поки що замало для того, аби вирішити цю проблему в комплексі. Потрібно, щоб міська влада розробила комплексну програму облаштування сучасних багатофункціональних спортивних майданчиків у загальноосвітніх та дитячо-юнацьких спортивних школах міста, а на її фінансування були передбачені кошти у міських бюджетах на наступні роки. Тим більше, що депутати Чернівецької міської ради готові за це проголосувати.

На останній сесії депутат від фракції «Рідне місто» Анатолій Чесанов вніс пропозицію створити робочу групу, яка б вивчила питання облаштування у Чернівцях сучасних спортивних майданчиків.

«До складу групи увійшли депутати міської ради, фахівці управління фізкультури та спорту і управління освіти, голова обласного відділення Національного комітету та депутат обласної ради Іван Гешко. Ми вже провели декілька засідань та виробили чіткі пропозиції до програми, яка сподіваюся, буде винесена на розгляд сесії у листопаді цього року», – зазначає Анатолій Чесанов.

Зокрема, програмою передбачається, що у школах №27,11 та ліцеї №4 будуть розширені футбольні поля, облаштовані бігові доріжки, встановлені вуличні комплекси для занять баскетболом, волейболом та міні-футболом, а також вуличні тренажери. У школі №3, 1,16 ДЮСШ №4 так само облаштують комплекси для ігрових видів спорту та зроблять штучні бігові доріжки.

Загалом, на наступний рік програмою планують охопити 12 навчальних закладів міста та виділити на ці роботи близько 30 мільйонів гривень.

Варто відзначити, що ініціативу депутатів від «Рідного міста» щодо покращення спортивної інфраструктури Чернівців підтримав і міській голова Олексій Каспрук.

«Хотів би сказати, що черговий раз ми пересвідчилися (у нас уже створена відповідна робоча група) у тому, що особливою потребою мешканці вважають створення сучасних спортивних майданчиків. І ми готуємо програму, щоби протягом кількох наступних років хоча б в опорних школах були такі спортивні майданчики зі штучним покриттям, де і мешканці міста, і діти могли займатися фізичною культурою, гратися, розвиватися. І щоби ця інфраструктура була доступна», – зазначив Олексій Павлович на своєму вчорашньому брифінгу.

Тож, справа залишається за малим: аби програма була вчасно підготовлена та винесена на розгляд сесії.

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як чернівчани стали кріпаками