Забудовник відбирає підвали у мешканців багатоповерхівки (відео)

27.09.2016

bahatopoverhivka_hotynska

Мешканці багатоповерхівки за адресою вул.Хотинська,54В обурені тим, що фірма-забудовник намагається відібрати їхні підвали, аби розрахуватися із боргами перед податковою.

Сам будинок був зданий в експлуатацію ще 2009 року із численними порушеннями, після чого забудовник зник. Усі недоліки мешканці, які придбали тут квартири, усували за власні гроші. В тому числі, і відкачували воду з підвалів, якими згодом й почали користуватися.

Та як з’ясувалося, ще до того, як будинок був зданий в експлуатацію, забудовник оформив право власності на підвали на себе. І тепер хоче їх продати, аби погасити майже 3 мільйони гривень боргу перед податковою.

Наскільки законними є дії забудовника і чому мешканці будинку готові відстоювати свої підвали до кінця дивіться у сюжеті телеканалу «Чернівецькій промінь».

Коментарі
  • Цей Ріал-Траст належать Ринжуку, але оформлений на підставних осіб. Так само як і все майно цього горе-забудовника пооформляли на лівих підставних осіб, а тепер за рахунок простих людей хочуть погасити свої борги перед податковою!)))

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Реванш ОПЗЖ в облраді

    Останні новини