Нардеп просить безкоштовно виділити йому приміщення у центрі Чернівців (відео)

18.09.2016

У Чернівцях розгорівся справжній скандал. “Народний фронт” просить членів міськвиконкому виділити їм приміщення під офіс на три роки. Та ще й безкоштовно. Швидше за все, так би і було, якби справою не зацікавилися громадські активісти та журналісти. Вони влаштували своє розслідування. Що з цього вийшло – давайте подивимося.

Сковороди 1Ось те саме приміщення, яке нардеп від “Народного фронту” Максим Бурбак просить у міськвлади вже кілька місяців. 216 квадратних метрів в центрі Чернівців, нібито, потрібні для громадської приймальні. Питання про виділення будівлі “нишком” включили до порядку денного міськвиконкому. Засідання призначене на початок жовтня. Але документи потрапили до рук місцевих журналістів.

“Депутат просить виконком виділити йому приміщення через два роки після виборів. Через це мені стало дивно. Я почав розбиратися. Одне з останніх приміщень в центрі Чернівців, яке можна було забрати, скажімо, такими методами. Це дуже недобре і по відношенню до місту це ляпас “, – каже журналіст, блогер Михайло Шморгун.

Більш того, згідно з документами, в новому приміщенні планують зробити ремонт, закупити меблі, провести інтернет. І все це – за рахунок міського бюджету. Навіть оплата за комунальні послуги. Громадські активісти впевнені: приміщення просто хочуть віджати.

“Вони всі підбирають все, що можна підібрати. Тому що в центрі вони будують проекти на приватизацію” Укрспирту “і Припортового, а тут, ті, хто подрібніше, вони підбирають підвали, офіси і так далі. Тих, кого це обурює, я не один, нас багато, нас все місто “, – розповідає громадський активіст, журналіст Василь Забродський.

Навіщо “Народному фронту” такий величезний офіс, не розуміють і в обласному Олімпійському комітеті. Ось уже більше року там просять мерію виділити хоча б якесь приміщення для спортсменів. Але місця для них ніколи не було. А ось для депутата знайшлося.

“Школа вищої спортивної майстерності – в одному місці.” Спорт для всіх “на горищі знаходиться. Наскільки я знаю, ця політична сила має багато приміщень у Чернівцях. І тут хочуть ще щось. Мене дивує, скільки можна взяти, скільки можна даром? “, – каже голова обласного відділення Олімпійського комітету України Іван Гешко.

Як виглядає будинок всередині, ми так і не побачили. Двері під замком. Сусіди говорити відмовляються.

“Я не уповноважений відповідати на такі питання”.

Не поговорив з нами і сам нардеп Бурбак. Наші повідомлення і дзвінки так і залишилися без відповіді.

Так дадуть “Народному фронту” приміщення чи ні – побачимо вже найближчим часом. На засіданні міськвиконкому. Громадські активісти обіцяють контролювати ситуацію. Стежити будемо і ми.

Джерело: “Подробиці

Коментарі
  • Антинародний фронт разом з яценюками і бурбаками -купка наглих мародерів,грабуючих Україну.Ой як пора , щоб ними зайнялося НАБУ, і далі-на нари.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Реванш ОПЗЖ в облраді

    Останні новини