“Ревізор” приїде до Чернівців перевірити, як Каспрук виконав обіцянку відремонтувати вулицю Б. Хмельницького до Дня міста

06.09.2016

Хмельницького РевізорВчора завдяки передачі “Ревізор” на “Новому каналі” Чернівці в чергове “прогриміли” на всю країну. Хотілося б порадіти за наше місто, але, на жаль, приводу для цього немає, адже у даному випадку слава досить сумнівна.

Ще у січні цього року команда “Ревізору” відвідала Чернівці і ситуація з вулицею Богдана Хмельницького настільки їх вразила, що було прийнято рішення вперше в історії існування проекту провести інспекцію вулиці.

Ще тоді ведучій передачі Вадим Абрамов охрестив Богдана “найстрашнішою дорогою в Україні”. З’ясувати, чому вулиця перебуває у такому жахливому стані, команда “Ревізору” відправилась до мерії. Але зустрітись Олексієм Каспруком так і не вдалося – він був у черговому відрядженні. Отже “віддуватись” за всіх довелося заступнику міського голови Георгію Леонтію, якій так і не зміг зрозуміло відповісти на запитання журналістів і виправдався тим, що займається цим питанням лише з 2014 року.

Більше 7 місяців матеріал відзнятий у Чернівцях не виходив у ефір. Можливо до останнього чекали, що ситуація на Хмельнницького зрушить з мертвої точки і щось зміниться на краще. Тим більше, що заступник мера пообіцяв – до кінця червня роботи будуть завершені.

У квітні знімальна група “Ревізору” знов завітала до Чернівців. Але, не дивлячись на те, що чиновники у прямому сенсі носили журналістів на руках, висновок був невтішним – віз і нині там: роботи не виконуються, мер накиває на погоду. Тоді ж він і запевнив, що сумна епопея з ремонтом закінчиться не пізніше Дня Незалежності.

Влітку, коли знімали пост-шоу “Страсті за ревізором”, Олексія Каспрука у студію, як висловився ведучій Сергій Притула, “доставили” майже під білі ручки. На чергове питання, чи буде кінець у цієї безкінечної історії по-чернівецькі, мер обіцяє – “До Дня міста, все завершимо” і це вже третя дата, яка звучала в межах лише однієї програми.

Команда “Ревізору” у свою чергу пообіцяла, що завітають до Чернівців на свято, щоб прогулятися новенькою бруківкою по Богдана Хмельницького. Але тепер, мешканці багатостраждальної вулиці мають побоювання – для того, щоб виконати обіцянку, озвучену Каспруком на всю країну, ремонт, який і без того робився не найкращим чином, завершуватимуть аби-як і нашвидкуруч.

Можливо, журналістам “Нового каналу” варто приїхати до нас не зараз, а через пів року, коли щойно відремонтовані дорога, тротуари та мережі переживуть випробування дощем, снігом, морозом та перепадом температури. І якщо дійсно ремонт витримає, можна буде сказати, що це, хоч і вистраждана, але перемога.


Юлія Погорелова

Коментарі
 • Яке воно цей мер нашого “європейського міста” пихате та набундючене! А був собі колись нормальний Леша! Не став він міським головою. Не дано йому, хоч і твердив пан Хведорук що дуже той готовий до цього та кращих немає.
  Соромно за мера, за місто.

 • Що правда, то правда, місту страшно не везе на господарів. Злодюг і безталанних нероб хоч греблю гати, а от господарів катма. Звичайно, що Олексій Каспрук мер нікудишній, хоч справді набундюжений завжди аж занадто.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Затягнути пояси і ходити пішки

  Останні новини