У Чернівцях відбувся Петрівський ярмарок (фото)

10.07.2016

Петрівський МунтянКерівник представницької влади краю Іван Мунтян взяв участь в урочистому відкритті Петрівського ярмарку, що відбулося у Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Разом з Чернівецьким міським головою Олексієм Каспруком, Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим, народними депутатами України Оксаною Продан, Миколою Федоруком, Максимом Бурбаком та делегатами з міст-побратимів Чернівців Коніна (Республіка Польща) та Бєльц (Республіка Молдова) голова Чернівецької обласної ради привітав учасників та гостей цьогорічної міської торговиці.

Відтак посадовець оглянув крам та витвори майстрів декоративно-прикладного мистецтва, представлений на ярмарку.

Прес-служба обласної ради

Петрівський Мунтян 1Петрівський Мунтян3Петрівський Мунтян4Петрівський Мунтян2

Коментарі
 • чи усвідомлюєте ви учасники походеньок всю убогість дійства? ви усвідомлюєте цей базарно-примітивний позор походеньок?

  люди втікают з міста подалі від цих гульбанів шабашних. позор! не вмієте організувати не позортися

 • почему революционеры в кастрюлях не в переди, а только тамада сафтенкУ ????

  почему не в касках????

  почему обрезали стелу? так на еще одну яхту с наркотрафиками не получесса, река то большая и мусорня новая как ни как 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  почему????

 • Славне свято, уміють же в чернівцях організувати свято для людей,дуже сподобалось молодці і ресторани, гарно пригощали шашлички чудові

  • ТИ АЛКАШ ТОЙ ПІСЛЯ ЯКОГО БІОТУАЛЕТИ ФЕКАЛІЇ ПОЛИШАЛИ??? МЕНШЕ В РЕСТОРАНІ ЖЕРТЬ І УХАТЬ ТРЕБА!!! ДО ТЕПЕР ПІСЛЯ ТАКИХ ЯК ТИ ФЕКАЛІЇ ВОНЯЮТ НА ПЛОЩІ!

 • Який цікавий механізм – людина, чим більше і краще їсть, тим сильніше смердить. Гроші задурно переводять і атмосферу забруднюють. А потім питають – звідкіля це в небі озонові дюри? А через них хвороби різні? Природа, все повертається на круги своя.

 • Оксане идёт этот солнечный цветок. А что за прелесть цветущие подсолнухи Украины! Они лучше,
  чем подсолнухи Ван Гога.
  Достойный цветок для достойной женщины.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як вигадують кримінальні справи

  Останні новини