Бурбак знову «кинув» своїх виборців

06.07.2016

Бурбак 2Нещодавно на черговій прес-конференції у Чернівцях лідер фракції «Народний фронт» у Верховній раді Максим Бурбак та його вірний «зброєносець» Микола Федорук натякнули, що для власного піару та порятунку недолугого управління містом Каспруком, їм нічого не шкода. І з барського плеча «відвісили» 24 мільйони гривень на аеропорт.

«Минулого разу я сказав, що без чернівецького аеропорту наше місто втратить будь-яку привабливість. Хочемо повідомити вам, що кошти, які виділені урядом для депутатів-мажоритарників на округи, а це по 12 мільйонів гривень, ми з Максимом Юрійовичем вирішили віддати Чернівцям на реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту. Думаю, що це буде гарним сигналом, що наше місто отримає повітряні ворота», – розповів Микола Федорук.

Щоправда, депутати не розповідають, як вони отримали ці гроші. По суті мільйони мажоритарникам дали як «хабар» на найвищому державному рівні за голосування по змінам до Конституції. Обіцяли загалом 20 мільйонів, 12 зараз і 8 потім. Але у цій всій історії хотілося б все ж відзначити та закцентувати увагу на інших речах.

Після того, як депутатам-мажоритарникам виділили на округ по 12 мільйонів гривень, жителі Заставнівського, Кельменецького, Хотинського та Сокирянського районів сподівались, що, Максим Бурбак, як представник їх інтересів у Верховній раді, вирішить хоча б найнагальніші проблеми округу, яких є вдосталь. Але Максим Юрійович, в стилі російського прем’єра, побажав жителям свого округу «триматись, гарного настрою та всього доброго», і вкотре банально «кинув» своїх виборців плюнувши в очі 20-ти тисячам буковинців, які за нього проголосували.

Цей хід лідера фракції «Народний фронт» викликав подив у виборців, але насправді Максим Юрійович просто більше не збирається ставити на цей округ. Сам він на виборах піде за списком, тож у разі якщо «фронтовики» все ж наберуть необхідні 5 відсотків, місце в парламенті йому гарантоване. А протиставити сильним кандидатам на 204 окрузі у «Народного фронту» всеодно нічого або нікого. Натомість Бурбак грошима для аеропорту вирішив убити одразу трьох зайців.

Перше допомогти Каспруку, який, за його словами, скоріш за все очолить список «фронтовиків» на виборах у міськраду.

Друге, ставка робиться на Чернівці. Бурбак сподівається, що люди знову повірять у «старого лиса» Федорука, який окрім того має ще й підняти з плінтусу партійний рейтинг. Адже результати «Народного фронту» по Чернівцям для Бурбака є в деякій мірі визначальними у його подальшій політичній кар’єрі в команді Яценюка.

Ну і третє, і саме головне, для бізнесмена Бурбака, можливість «зрубити бабла» завжди затьмарювала розум. Проведемо нескладні математичні розрахунки. Не так давно сам Бурбак заявив, що для ремонту злітно-посадової смуги потрібно 35 мільйонів гривень. 23 виділяє уряд, ще 24 ніби жертвують Федорук та Бурбак. В сумі виходить 47 мільйонів, на 12 більше ніж потрібно. А далі працюють по вже відпрацьованим роками схемам. Роботи затягуються, вартість робіт завищується, і через численні підставні «фірми-прокладки» різниця виводиться у кишеню «фронтовиків».

Усі в плюсах, усі задоволені, окрім хіба що виборців 204 округу. Але цим Максим Юрійович вже давно не переймається. Попереду нові горизонти, нові «відкати» та «дерибани.

Роман Данильчук

Коментарі
  • А Продан не мажоритарниця, їй хабарі не давали та вона б і не взяла, вона ж не така як жадібний Дурбак з Федоруцою

 • Хіба це жадібність, якщо вони витратили для громади ? А списочники отримують побільше !

 • выборцям -тарифы Яценюка и зарплаты Яценюка )))) сказав:

  Федорук на безбедную старость отложил ? И Бурбак отложил, и Сеня Кулявлоб.
  А остальным молча ползти на кладбище.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як вигадують кримінальні справи