Яке місце у схемах контрабанди лісу займають Яценюк, Бурбак, Фищук та Салагор (відео)

15.06.2016

ліс2Журналісти телеканалу «24», в проекті «ЦРУ» (Центр розслідувань України), розповіли про «лісову мафію» і яким чином український ліс контрабандою потрапляє за кордон. Також журналісти дослідили хто кришує ці процеси і яким чином до цього причетні екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, лідер фракції «Народний фронт» у Верховній раді Максим Бурбак, голова ОДА Олександр Фищук та головний митник Буковини Микола Салагор.

За дивним збігом Арсеній Яценюк має давні дружні стосунки з власником скандальної австрійської фірми «Holzindustrie Schweighofer», якій він дозволив нещодавно зайти на український ринок. Але завод побудувати в Івано-Франківську так і не вийшло, тож «Schweighofer» збудував його за 10 кілометрів від українсько-румунського кордону, куди і йде зараз увесь український контрабандний ліс.

Тетяна Бурбак, дружина голови фракції «Народний фронт» Максима Бурбака, є співвласницею «Буковинської універсальної біржі» на якій укладаються «лісові» контракти де перемагають фірми посередники, які й перепродають його за кордон. За ще одним збігом обставин, низкою таких фірм володіє зять буковинського губернатора Олександра Фищука.

Ну і насамкінець хтось мав би «давати добро» на кордоні з Румунією, у цій налагодженій схемі. І там виявляється все також схоплено та контролюється. Адже головним митником Чернівецької області є ніхто інший як Микола Салагор, помічник одразу двох народних депутатів 7 скликання – Бурбака та Фищука.

Чи не забагато збігів?

Детальніше про те як і куди вивозять вкрадений в Україні ліс та хто і як насправді “кришує” дерев’яну контрабанду – дивіться у розслідуванні агентів “ЦРУ”.

Коментарі
 • І скільки український народ буде це терпіти? Може пора по одному вішати на гілляках дерев у Карпатах, які ще залишилися?

 • Папуасы продают последнее. Скоро от карпат останутся одни воспоминания…

 • Молодці хлопці! Оце вже нажеретесь тих баксів з єврами, що навіть правнукам своїм поганим дещо залишиться. молодці мразі!

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Реванш ОПЗЖ в облраді

  Останні новини