Водоспад «Ворота» відновили, але взимку знову спробують знищити

18.03.2016

DSC08361Щоправда обіцяний прес-тур на відновлений водоспад від Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства виявився лише для обраних.

«Чернівці таймс» першим підняли проблему знищення водоспаду у Путильському районі, згодом активно підключились газета «Версії» та журналісти ТРК «Чернівці» і «1+1», але за дивним збігом обставин саме представникам цих мас-медіа місця в автобусі не знайшлося. Поїхали лише ті ЗМІ, які лояльно публікували розсилки лісівників, не задаваючи зайвих запитань. Більше того інших журналістів, які могли і своїм транспортом доїхати, навіть не повідомили про виїзд. Така вибірковість у виборі ЗМІ пов’язана скоріш за все з тим, що саме зазначені журналісти були найбільше в темі, могли щось не те спитати, не тим поцікавитись, вказати на незаконні дії під час вирубки або демонстративно проігнорувати «неофіційну частину» виїзду, зіпсувавши таким чином свято.
В управлінні лісового та  мисливського господарства повідомили, що така вибірковість геть випадкова. «У нас було усьго 7 місць… ті, хто звертався напряму, ті й поїхали…», –  повідомила прес-секретар Аліна Агопшук. Але зрештою питання, які виникають у журналістів, що активно займаються цим питанням нікуди не зникнуть, і втекти від них, навіть таким чином, все одно не вдасться.

Та все ж головним залишається те, що водоспад нібито відновили, принаймні про це в телефонній розмові повідомив перший заступник начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Череватий. Але наступної зими знову будуть засипати, щоб проводити подальшу вирубку хворого лісу. Щоправда обіцяють розглянути можливість його вивезення в інший бік, не руйнуючи водоспаду. Та якщо такої можливості не буде, то ліс потягнуть через водоспад, як і цього та попередніх років.

Про заборону проводити такі дії зважаючи на те, що це ландшафтний заказник місцевого значення в управлінні схоже не знають, адже як зізнались нам в «Карпатському держспецлісгоспі» таких документів вони не бачили.

Нічого про це поки не чули й правоохоронці які проводять перевірку та екоінспекція. Й хоча перевірка триває, щось підказує, що це буде черговим окозамилюванням.

Олексій Пономаренко  

Коментарі
  • Так що там знищили? спочатку екологи з Версій сказали на всю країну, що кляті лісівники знищили унікальні Смугарські водоспади. Тепер турист Пономаренко засвідчує, що тільки водоспад Ворота, який зараз, виявляється, у повному порядку, як і усі Смугари. Але водоспад – не стінка в ЧНУ, яку можна зруйнувати, а потім покласти на місце. З двох одне: або лісівники знищили, або екологи брешуть. Це все Рибак знову крутить. Спеціально через екологів принижує гуцулів, щоб вони не спитали про його роботу у Верховній Раді, бо відповідати Рибаку нема що.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи