Штаб Каспрука зробив паралельний підрахунок голосів. Перше – “Рідне місто”(результати)

26.10.2015

Про це повідомив Молодий буковинець“.Штаб кандидата в мери Чернівців Олексія Каспрука вів на виборах свій підрахунок голосів. За даними штабу, результати голосування були такими:
1445844704_vyb1 (1)

1445844724_vyb2

Comments

comments

Коментарі
 • Хто хоче, щоб наші дорослі діти не були заробітчанами по заграницям, щоб наше місто розвивалось і кожний тут себе знайшов як найкраще і хто як хоче і може, і щоб
  дітям і старим було комфортно,
  згуртуємось коло РІДНОГО МІСТА,
  на інше нема надії.

 • мешканець! випий яду! чи гроші продана тобі заморочили розум! рідне місто – це Фірташ який зробив Україну бідною, усе світло, газ належить йому

  • Да,да, и газ и свет, и вода и воздух, все в этой стране, нет, в этой Галактике, принадлежит Фирташу. А то, что его активы арестовывают, а Сеня празднует свой первый лярд, а банк ПАПы увеличил активы вдвое, так это происки врагов и Путинская пропаганда, ясное дело!!
   “Господь, наверно, очень любит идиотов, иначн заем бы он создавал их так много”.Х/ф “Рэмбо ІІІ”.

 • Ти хочеш напувати ядом людину, яка має свою думку,
  вже за це не треба голосувати за таких, кого ти захищаєш.
  Коли був Фірташ в Україні газ і електрика були
  дешеві.
  Це уряд підняв ціну, бо цього вимагав Міжнародний
  валютний фонд, інакше б він не дав кредиту.
  Випий кефіру і заспокойся.

 • фейсбук. чисто по фактам (дерьмо "дерьмократов" вылезает наружу) сказав:

  Николай Щербина: жостко – це добратися до списків Білика, проплатити тітушню і пиздити до вивороту кишок цю мразоту
  Показать перевод

 • фейсбук. чисто по фактам (дерьмо "дерьмократов" вылезает наружу) сказав:

  Sasha Boole: А я оце згадую ліхіє врємєна, коли гопота з бульвара ходила “сєльськіх піздіть”. Завжди вважав це дебілізмои і дико співчував студам з гуртожитків. Тепер задумався..

 • фейсбук. чисто по фактам (дерьмо "дерьмократов" вылезает наружу) сказав:

  Тимур Шарафутдинов (прим. наркоман со стажем) : Уникальная возможность получить количественную оценку “болота” в Черновцах. Берём процент голосовавших, от него извлекаем 14% – имеем реальную картину дна. Но что это меняет, если явка на выборы показала, что большинству “насрать”. Территория какого-то быцкого рая, слов нет…

 • фейсбук. чисто по фактам (дерьмо "дерьмократов" вылезает наружу) сказав:

  Николай Щербина: Володя, я цьому борделю не дивуюся з того часу, коли у день перемоги Майдану випадково взяв участь у світських розмовах яскравих представників і викладачів кафедри політології ЧНУ, що відбувалися тут, в ФБ. срань господня, яку слід випалювати напалмом звідти. як і чи не весь викладацький склад цього бараку-пам”ятки ЮНЕСКО

 • фейсбук. чисто по фактам (дерьмо "дерьмократов" вылезает наружу) сказав:

  Володимир Антонюк: мене уміляє, що деякі студенти і викладачі почали фиркати, що ми не такі і не варто нас тут всіх узагальнювати. ми в тому борделі лише постіль міняємо чесно і гандони виносимо, а про це бл..во навіть і не підозрювали.

 • ЗА ТАКИХ, ЖАЖДУЩИХ НАПОИТЬ ДРУГИХ ЯДОМ,
  НИ ПТИЦА, НИ СОБАКА, НИ ЧЕЛОВЕК НЕ ПОДОЙДУТ.
  А ТЕМ БОЛЕЕ ГОЛОС ОТДАВАТЬ И НЕ ПОДУМАЮТ.
  Ты зол, старик, значит несчастен.
  Желаю тебе быть счастливым в процветающей
  УКРАИНЕ.

 • фейсбук. чисто по фактам (дерьмо "тамады" вылезает наружу)т сказав:

  Николай Щербина: від щирого серця бажаю, щоб мати твою депортували з італії, щоб повернулася сюди і їй не вистачило грошей, аби проплатити твоє безперспективне протирання джинсів у ВУЗі. нехай вона живе тут. живе на ті копійки, що їй платитимуть виродки, яких ти підтримав за одноразових 10 євро. саме стільки у цій країні вартує твоя купа кісток і волохата дупа
  бажаю, щоб прийшла повістка і тебе забрали на війну. бо завдяки тобі і твоїм колегам по совісті, ця війна не закінчиться завтра і не закінчиться через рік, а нам всім просто прийдеться миритися з цим.

 • фейсбук. чисто по фактам (дерьмо "тамады" вылезает наружу)т сказав:

  Николай Щербина: на тій війні ти, можливо, щось переосмислиш, але буде вже пізно. твої батьки ходитимуть селом і збиратимуть гроші на каску і бушлат. а через півроку тебе знайдуть в окопі, і не факт, що ідентифікують. бо твоя ідентифікація їм була потрібна лише тоді, коли ти ставив відмітку в бюлетені біля прізвищ людей, про існування яких дізнався тільки в момент отримання грошей. грошей, за які ти зрадив тисячі хлопців, які поклали своє життя за твоє марне і безнадійне поглинання кисню на цій планеті
  не щасти тобі, студенте

 • Кому еще нужны доказательства – кто разжег ЭТУ войну? Какая партия ЗАИНТЕРЕСОВАНА в войне? Какая партия ЗАРАБАТЫВАЕТ на войне? Какая партия НЕНАВИДИТ И УНИЧТОЖАЕТ наш народ?

  Эй, акулы пера! Вам еще нужны доказательства какое гнилое нутро у ваших шавок фронта измен?

 • Сделайте скриншоты странички Н.щербины. На втором туре напечатайте листовки со скриншотами и распространите среди студентов.

  p.s. хунвейбинов нужно воспитывать.

 • Назло бабушке отморожу уши.
  Назло неизвестно кому пойду и проголосую за то,
  чтоб меня обдирали, уничтожали и т. д.

 • Слова Фейсбука надо донести до Студентов, кто – нибудь
  да прочтёт, слово имеет силу.

 • Какой веселый мальчик этот Щербина!!! И страна ему не та, и народ не тот такьму интелектуалу, труженнику пера достался, и вообще все плохо, только он Д’Артаньян.Только не кому не говорите, но я с этим ***** Щербиной в одной школе учился, я правда постарше:)

 • И самое “веселое” -это пОциент Щербина глубоко уверен, что проголосовать за Рідне місто студенты могут только продавшись. Людей идейно голосующий он даже не допускает, ли по умолчанию считает врагами Украины ( ну или народа, верно). Вот вам и совок во всей красе, 17-й год, кто не с нами, тот против нас.Демократ х****ев….

 • За Рідне місто голосують ” продажні”, а за всіх їнших
  “не продажні,” не смішить людей, краще йдіть в цирк
  клоунами.

 • Каспрук – це повернення до старої влади Федорука,
  який був при владі 17 років.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як Чернівці перетворюють на село?

  Останні новини