Віталій Михайлішин презентував сім соціальних ініціатив

20.10.2015

_DSC0031

Сьогодні кандидат у мери Чернівців від місцевої партії «Рідне місто» Віталій Михайлішин розповів про свої першочергові кроки після перемоги на виборах. Вони оформлені у сім соціальних ініціатив, які у першу чергу спрямовані на підтримку найбільш вразливих верств населеня:

 

 • Поверненя з 1 грудня 2015 року соціальних проїзних квитків;
 • Знижка 20% для пенсіонерів у комунальних аптеках міста;
 • Знижка 20% для малозабезпечених чернівчан на житлово-комунальні послуги;
 • Оформлення субсидій та допомог за 20 хвилин. За потреби людей – оформленя вдома;
 • Безкоштовне харчування дітей в навчальних закладах міста;
 • Закріплення депутатів від «Рідного міста» за малозабезпеченими громадянами для постійної допомоги та опіки;
 • Зниження цін на хліб у 2 рази для малозабезпечених громадян та пенсіонерів (програма «Соціальний хліб»).

За словами Віталія Михайлішина він та команда «Рідного міста» перш ніж пропонувати ці ініціативи уважно вивчили досвід їх застосування у багатьох містах України. Нічого надзвичайного у них не має, і для того, щоб їх впровадити у життя потрібна лише політична воля міської влади.

Зокрема, соціальний проїзний запроваджений свого часу Михайлішиним успішно діяв у Чернівцях два роки, поки його не відмінив Каспрук.

Програму «Соціальний хліб» вивчали на досвіді Києва.

«Вона успішно діє в столиці України. Ми порахували,для того, щоб компенсувати різницю між вартістю хліба у магазинах та соціальною ціною необхідно з бюджету міста виділити 5 мільйонів гривень на рік. В Чернівцях такі гроші є», – зазначив Віталій Михайлішин.

На його думку, у такий скрутний час, коли багато людей рахують останні копіки, міська влада повинна зосередитися саме на соціальній сфері і допомагати тим, хто найбільше цього потребує.

Але при цьому не забувати і про інші напрямки роботи.

«Ми будемо залучати реальні, а не віртуальні інвестиції в економіку міста. Розвивати туристичну галузь. Таким чином наповнювати бюджет міста і збільшувати кількість соціальних програм».  

Коментарі
 • Все це брехня , щоб лиш , дорватись до корита. Подивитись на список тої партії , одні “кровосісі” . №3 здається з того списку . Знаю персонально , керівник одного з мед закладів . Організатор поборів як з хворих , так і з працівників колективу яким керує . Тай не тільки того товаріща із того списку знаю . Знаю і ще одного кадра з яким маю нещастя працювати. Той навіть не криється для чого преться в міськраду-“це звязки , знайомства з потрібними людьми , можливість поучаствувати в “потрібному” поділі бюджету міста і т.д.

  • а ти десь бачиш кандидата, якій не хоче дорватись до корита? Справа в тому, що треба обирати того, хто щось у цьому кориті лишить. А як показує практика теперішній очільник окрім “сніданків” нічого не лишає, у нього дуже обжерливе керівництво у Києві

 • Брехун ти! Такого дерібану та здирництва в вигляді
  цін на харчі, ліки, тарифи НЕ БУЛО
  ЩЕ І МАБУТЬ НЕ БУДЕ.
  Хто б тобі повірив – прям прийшли до тебе кандидати і кажуть тобі, виборцю: А знаєш, ми премось в міськраду, щоб поучаствовать в розподілі
  бюджету.
  Знайомий, у вас вус відклеївся.

 • Коли з’явились соціальні проїздні всі, окрім перевізників, плескали у долоні. коли ці проїздні відмінив Каспрук всі разом їз перевізниками плескали у долоні, адже скуштували наживку про те, що за ці проїздні чернівчани заплатили з власного карману. А от у мене питання, коли всі користувалися ціми самими проїздними, чому ніхто з чернівчан не помічав, що до них у карман залізли? І чим відріняється картка чернівчанина від того, що запровадив Михайлішин. Опоненти похєрілі, вибачте на слові, цю ідею, обісрали її, і тут же вкрали її. Як можна цього не бачити?

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Велика чистка депутатів

  Останні новини